Dá se z nešťastné lásky zcela zničit?

Od: Datum: 08.11.15 21:03 odpovědí: 18 změna: 18.11.15 06:03

Dá se z nešťastné lásky zcela zničit a utrápit?

Se mnou je to každý den horší a horší a nic nezabírá

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 08.11.15 21:04

bezpochybně.. Musíte si najít jinou lásku :)

doplněno 08.11.15 21:07:

:D ale z louže může vystoupit kouzelná víla :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.11.15 21:06

z bláta do louže

Datum: 08.11.15 21:08

Pokud nemáte jiné zájmy a koníčky, ani dostatek snahy věnovat se něčemu užitečnému, pak asi dá..

Ohodnoceno: 2x

Od: uska®
Datum: 08.11.15 21:13

Píšete- nic nezabírá. Můžete nám popsat co myslíte slovem NIC ? Obyčejně kdo použije slovo NIC, tak opravdu NIC nezkusil pro zlepšení situace.

Od: jmlc®
Datum: 08.11.15 21:15

Nejlepší lék na takové stavy je práce. Pracovat, pomáhat jiným - klidně 12 hodin denně...

Zkuste se nabídnout např. v některé z dobrovolnických organizací, pomáhejte starým lidem, postiženým, ...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.11.15 21:20

asi jo,naštěstí mě to nepotkalo,ale znám pár příkladů,kde to sončilo totálním zničením> sebevraždou...

(ale je to blbost,kvůli nešťastné lásce obětovat život,mohu přeci poznat ještě lepší...)

Ohodnoceno: 1x

Od: venca*
Datum: 08.11.15 21:23

Jak bylo napsáno na v FC: "Nikdy se nezabíjej kvůli jiné ženě, na tvůj pohřeb si přivede cizího"
Nemám přimo zkušenosti, ale na težkou dobu pomůže sport, prostě bušit bušit, běhat, kolo, plavání, lezení apod.

Datum: 08.11.15 22:32

Z neštastné lásky bylo už plno lidských tragédií.Já osobně jsem neopětované lásky prožíval dost těžce a to i v pokročilém věku.Věřím ,že toto neštěstí přináší s sebou i závažná onemocnění. Né každý dokáže přehodit výhybku a jet dál ,někdy jde dá se říct o život.

Od: krasula
Datum: 08.11.15 22:43

Zničit se dá. Ale neměl by. To by byla strašná škoda. Má přece cenu. Je jedinečný, neopakovatelný. A není to fér. Jsou tu lidé, kterým by tím strašně ublížil.

A jsou horší ztráty, než ztratit lásku. A jestli je to tak strašné, tak psycholog. Jen neudělat hloupost a nezalívat to alkoholem, nepolykat prášky. Teda jedině podpůrné, jako hořčík a béčko.

Obecně se radí pustit se do úklidu, změnit si pokoj, změnit si účes, něco si koupit na sebe , naplánovat si nějakou akci. Prostě uzavřít v sobě jednu kapitolu. Každý konec má ale v sobě začátek. Taky doporučují nebýt sám. Nakontaktovat dobrou kamarádku / kamaráda. Vykecat se z toho. Nejspíš zjistíš, že něco podobného prožilo nebo prožívá plno lidí. Tady léčí čas.

Někde jsem četla: Byl jsem na dně... a najednou zdola někdo zaklepal.

Datum: 08.11.15 23:30

To je jasná věc. Nic nemůže zabrat nikdy. Takže rozhodně rázně doporučuju místo toho zkusit něco.

Od: nikc®
Datum: 09.11.15 03:35

Časem to přejde, uvidíte. Čas je nejlepší lék. Hlavně nebuďte sama a snažte se chodit mezi lidi. Přijít na jiné myšlenky prací je dobrý nápad nebo si najděte nějakého koníčka.

Datum: 09.11.15 13:25

Muj tata v tezke situaci spachal sebevrazdu.Od te doby rikam:vse se da resit,a kdyz nejde o zivot,jde o ho...

Datum: 09.11.15 15:43

Ano,dá se z nešťastné lásky scela zničit a nejen to,zničíte si zdraví a v horším případě můžete onemocnět i rakovinou jak mě kdysi řekla moje ošetřující lékařka.Taky jsem prožívala to co vy,vím co to je.Zničila jsem si zdraví a bez prášků na psychiku to u mě nešlo.Už je to za mnou.Trvalo to několik let,vím co prožíváte,ale život jde dál a čas všechno zahojí.Máme se svým spůsobem pořád rádi ale už jen platonicky.Jsme oba dva zadaní,bohužel.Rodiny jsme nechtěli rozbíjet.Chce to čas.Láska je nemoc a bolí.

Datum: 09.11.15 15:46

hlavně to chce aktivity a nezabírat se tím a nelitovat se ...

Datum: 09.11.15 16:13

Já si myslím, že lze. Lze pro toho, kdo si neváží toho největšího daru, daru života. Toho, kdo žije pro někoho nebo něco. A když o to příjde, ztratí smysl života. *hej* Pro toho, kdo si uvědomí, že život je jen jeho věcí, snaží se ho žít tak, aby byl na světě rád. Pracuje na sobě a dosáhne toho, že ten druhý si ho bude vážit, bude se snažit získat ho, aby mohl být hrdý, vlastně i na sebe, že tak báječného člověka získal. A ten, kdo na sobě popracoval a má hromadu zájmů a způsobů, jak mít život pestrý, si ho do života pustí nebo ne. Ale nepoloží mu svůj život k nohám a předvádí, jak se trápí a ničí. Pak působí jako odpad, mokrý hadr a ne krásný člověk.*hej*Asi píšu zmateně, ale cítím to tak.

Ohodnoceno: 3x

Od: radim*
Datum: 09.11.15 18:43

ano da se znicit,muzete onemocnet z toho trapeni,opravdu pomaha sport,do prace a potom sportovat,treba posilovna,dostanete ze sebe tu nechut ke vsemu co ted mate,budete se citit lepe,uvidite casem

Od: hey
Datum: 18.11.15 01:15

už se to u mně blíží tomu zničení... ona mě ignoruje, neodepisuje mi...já nikoho nemám, nikoho nezajímám...nic mě nebaví a nebaví mě lidi a peníze a dál se tu trápit mezi tím vším a čekat na něco co nepřijde, nemám pro co žít a žít pro sebe mezi věcmi , o to nestojím a nezajímá mě to

Datum: 18.11.15 06:03

Hey, najdi 3 své vlastnosti, pro které by si tě ona měla zvolit, vybrat mezi všemi muži a napiš mi je tady. Proč by ti měla odepsat, scházet se s tebou. Stačí jen 3 tvé vlastnosti.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.