Vypadávání vlasů

Od: Datum: 07.11.15 14:01 odpovědí: 7 změna: 07.11.15 15:23

Zdravím vás, v létě jsem měl úlet na dovči, potom začaly horečky, bolesti svalů a strašné bolesti v břichu (bez průjmu), šel jsem do nemocnice, kde mi udělali testy a nenašli nic krom zvýšených jaterních hodnot. Po dvou měsících jsem šel na test HIV, vyšel negativní. Už asi měsíc v kuse mi vypadávají vlasy a na pokožce ve vlasech mám takové červené fleky a když malinko za vlasy zatáhnu, tak jsem schopný je vytáhnout. Dost mě to děsí, ale může to být i ze stresu, protože jsem prožil psychické trauma. Nemohu se odhodlat jít s tím k lékaři a pořád hledám coby to mohlo být a vůbec mě nic nenapadá.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.11.15 14:14

Jestli nechcete mít další/větší problémy,

měl byste hodně rychlat zajít k lékaři.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 07.11.15 14:17

Také zdravím. Nehledejte co by to mohlo být a odhodlejte se zajít si k tomu lékaři. Vypadávání vlasů může být následkem psychického trauma, ale také to souviset nemusí. Příčinu opravdu může určitt jen lékař. Neoddalujte návštěvu u něj, je to Vaše zdraví.

Ohodnoceno: 1x

Od: wamp®
Datum: 07.11.15 14:27
Také zdravím.
Nechápu Vaše myšlení...
Nedokážete se odhodlat jít tam,kde Vám zaručeně pomohou? *zed*
Hned v pondělí se sbalte a alou k lékaři.
Vždyť sám sebe trýzníte !
Nemáte se snad rád? *nevi*
Ohodnoceno: 0x

Od: gjbxfv
Datum: 07.11.15 14:42
Zajdi na kožní, můžeš mít nějakou plíseň nebo dermatitidu. Bez mastiček to tipuju vyléčit nepůjde.

Od: krasula
Datum: 07.11.15 14:53

Na vypadávání vlasů se obecně doporučuje hořčík, zinek, železo, křemík. Kupte si melasu, tam je všechno. Ale tohle, co popisujete je příliš. Jděte na kožní. Tam snad není třeba doporučení obvoďáka. Může to spustit stres, může to být plísňová záležitost, někdy padaj vlasy po nějaké infekci či otravě.

Datum: 07.11.15 14:56

Může to taky být následek drastické léčby antibiotiky , sám jsem něco takového prožil. Ale rozhodně k lékaři (ne k obvoďákovi, ale odbornému).

Datum: 07.11.15 15:23

Kožní? Dermatitida? Plíseň? - Já bych teda nejdřív pátrala po tom, jaké testy dělali v nemocnici a jaké další se dají udělat. Horečky, bolesti svalů a kloubů, to vypadá, že jste si něco přivezl. A předpokládám, že vlasy s tím budou souviset. I když jestli byl ten úlet ženská, tak si nedovedu nic představit. Ale doktor by třeba věděl.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.