Černé kruhy kolem očí

Od: Datum: 06.11.15 23:00 odpovědí: 6 změna: 07.11.15 10:24

Proč má někdo černé kruhy kolem očí? (Černá víčka i oblast pod okem?)

Co to značí? Něxo negativního? Třebas užívání nějaké látky?

doplněno 07.11.15 00:17:

Může se jednat o následek kouření marihuany či co by to mohlo znamenat?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lilian
Datum: 06.11.15 23:14

Nevím sice, kolik je na tom pravdy, ale pamatuji si, jak mi vždy mamka říkala, abych si nemazala kolem očí, na obličej, ale i jinam, žádné hormonální masti apod., pokud pak půjdu ven, na sluníčko. Že právě pak mohou vzniknout takovéto tmavé skvrny. Takže raději mazat vždy tak, je to napsáno, ideálně večer před spaním. A pak si obličej umýt.

Ohodnoceno: 0x

Od: dam®
Datum: 07.11.15 01:35

Ono se opravdu může jednat o nemoc jenž není zapříčiněna používáním jakýchkoliv látek, přesný název a popis snad zde někdo popíše. Pokud je mi známo, tak zdravý člověk by neměl nic používat podpůrně na bázi hormonálních prostředků. Laicky a blbě - to chceš aby ti třeba vyrostla třetí noha? - Zase dostanu čočku...

Od: krasula
Datum: 07.11.15 00:46

Tak se projevuje většinou únava a vyčerpání. Někde píšou , že oblast oka značí kondici jater, váčky pod okem zas ledviny. Asi to chce změnit životní styl, stravu a životosprávu vůbec.

Od: wamp®
Datum: 07.11.15 09:23
Krasula *palec*
Tmavé kruhy kolem očí značí oslabené dráhy jater a ledvin.
Je naprosto nezbytné začít detoxikovat,změnit jídelníček !

Od: buss®
Datum: 07.11.15 01:08

Najdi si o R. Vaňkovi, ptej se na Kulinářském institutu.

Od: xy
Datum: 07.11.15 10:24

Mám velmi tmavé kruhy kolem očí - i moje maminka má stejné. Každý doktor, který mě vidí, hned mě posílá na vyšetření funkce štítné žlázy . Já žádný problém nemám, ale zřejmě tento znak může být se štítnou žlázou spojený.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.