2 zmeškané hovory v jedné minutě

Od: Datum: 06.11.15 19:14 odpovědí: 6 změna: 07.11.15 13:34

Dobrý den,

chtěla bych Vás požádat o radu.Dnes jsem nebyla ze zdravotních důvodů ve škole a měla jsem mobilnv tichém režimu. Pak, když jsem se podívala po delší době na mobil, jsem zjistila, že mám 2 nepřijaté hovory od jedné spolužačky, se kterou se sice přímo nekamarádím, takže jsme si napsali jen jeden den, kvůli nějakým organizačním věcem do školy. Pak už kvůli ničemu. A já nevím, co by mi mohla chtít. Nejzvláštnější je, že ty 2 hovory byly během 1 minuty. A ani nevím, jestli to dlouho vyzvánělo, nebo jestli to třeba nebyl omyl. Mně se už také několikrát stalo, že jsem někoho vytáčela, aniž bych o tom věděla. Tak já nevím, jestli jí mám napsat SMS, že až teď jsem si všimla, že od ní mám 2 nepřijaté hovory a zeptat se, jestli něco potřebovala. Ale zas nechci, aby to vyznělo nějak nevhodně, kdyby třeba měla mně něco vyřídit apod, A také nevím, proč by mi třeba pak nenapsala, jelikož vždy to probíhalo buď tou SMS, a nebo, a to většino na Facebooku, kde je každou chvíli. Volat se mi jí nechce, jelikož většinou někde bývá, např. v hospodě apod. a navíc všeobecně nerada telefonuji. Takže bych chtěla poradit, zda jí mám napsat SMS, nebo na FB a nebo to nechat být. Případně, jak to zformulovat.

Předem děkuji za radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.11.15 19:22

Já když mám zmeškaný hovor a vím od koho, tak mu zavolám, pokud nevím od koho nereaguji. SMS jsou mi dost neosobní, beru je jako poslední možnost.

Pokud chceš psát, tak napiš něco ve stylu, že se omlouváš, že píšeš až teď, a že sis všimla zmeškaného hovoru ...

Ohodnoceno: 4x

Od: ben®
Datum: 06.11.15 19:22

Dobrý den, nějak moc si to komplikujete - buď to nechte být a zeptáte se osobně nebo jí zavolejte a dozvíte se to hned. Není to nic zvláštního a složitého. Buď něco chtěla nebo si omyl vysvětlíte. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.11.15 19:37

co řešíš,je to kámoška,znáš ji tak zavolej,než pročteš odpovědi,mohlas to mít vyřízený...

Ohodnoceno: 3x

Datum: 06.11.15 22:59

Moc to řešíš. Když mám zmeškaný hovor, tak prostě zavolám zpátky. Chtěla se tebou mluvit, tak prostě zavolám a budeme spolu mluvit. Pokud nemáš nějaký velký problém s cenou hovoru, tak prostě zavolej hned jak to zjistíš a můžeš volat. Že jsou hovory dva v jedné minutě neznamená nic, prostě to zkusila znovu, když jsi to nezvedla.

Ohodnoceno: 0x

Od: buss®
Datum: 06.11.15 23:11

Nebuď vyvalená. Na nepřijatý hovor mohu, nemusím reagovat, když je to nutné, chce něco, bude volat znovu. Co je zvláštního na dvou hovorech za minutu? Nespekuluj. Jak se dá vytáčet, aniž bych o tom věděl? Podívej, buď se ozveš co chce, nebo počkáš na další volání, nebo se na to vykvákneš. Jsi povinna přijímat hovory? Zbytečné starosti, taková blbina. Na neznámá nepřijatá čísla nereaguji.

Datum: 07.11.15 13:34

Na smartphonech už moc ne, ale na tlačítkových telefonech se to stávalo často.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.