Legíny prodloužené,pas 97cm?

Od: Datum: 03.01.16 18:27 odpovědí: 10 změna: 09.01.16 21:01

Zdravím ve spolek milí rádcové.již leta se potýkám s problémem se obléknout, obout,tak značně,že už jsem vážně otrávená a připadám si jak exot.Mám pocit,že spíš seženou oblečení jednou tak silné ženy,al hlavně menší,než jsem já.Nejsem nikterak přerostlá,ale výška 175 cm už může být problém,když:ku příkladu,když sháním kalhoty,potřebuji prodloužené min.85cm,spíš delší,v pase 97 cm,přes boky104cm.Tak míry to nejsou ideální a proto jsem se rozhodla,že začnu sportovat.A hned je problém na obzoru,zatím zjištuji,že sportovat musím začít asi nahá,až tedy po ubytku váhy se zaslouženě možná i obléknu.K věci:Sháním legíny,nebo přilehavé kalhoty,což je podmínka do našeho cvičení,aby bylo vidět,jak pracují svaly.No a já dnes sháním na netu legíny s pasem 97 a ještě jsem je nenašla.můžete někdo poradit,jestli vůbec existují?Podmínka je legíny s vyšším pasem a prodloužené.Někde jsem při číslování narazila na zmínku,okolik se jistá míra třeba vytáhne,poddá,ale 97,to nebylo.Do obchodu v okolí už se ani nenamáhám,nemá to cenu.,stejný problém,vše krátké.Jinak o halenkách ani nemluvím,když mi je krásně v pase,tak ji zas ani náhodou nezapnu nahoře a naopak,když zapnu,tak mi dole vlaje,že..už raději nemluvím.jsem fakt hodně rozlobená na možnosti oblékání,nejsem také nijak bohatá,abych si mohla dovolit luxus,ale mnohdy,když aspon v luxusním oblečení mají míru,že se mi chce slavit,tak sahnu hloub do peněženky a jsem nucena zakoupit.Snažila jsem se i toto řešit,že si prostě nechám ušít oblečení.tak to je taky problém...Nevím,kde si zakoupit látku..Tak u nás máme Prior,nic jsem si nevybrala,přesto,že neříkám,že mají vše špatné.Máte někdo prosím ještě nějaký typ,kam na látky v Libereckém kraji,snad bych i do Prahy jela,kdybych věděla kam.V materiálech se moc nevyznám,pravda..Tak bych i uvítala obchod,kde i třeba poradí.Děkuji za rady všem předem,hlavně ted tedy řeším sportovní kalhoty na tělo.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.01.16 10:50

Juglans, jste to vy, po které je už hodně dlouho sháňka? Nebo vaše jméno si vzala nějaká jiná žena, úplně nová?

doplněno 08.01.16 11:07:

To jsem moc ráda, že ze životní motanice jste vyvázla celá. ;) Osud nás nechá trochu nadechnout, odpočinout a pak bác ho! Nečekaně z nějaké podivné strany. A pak zase příjde chvilka klidu. Přeji vám, ať je co nejdelší. :-D Ať už v gatích nebo bez nich.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 07.01.16 16:45

zdravím vás babi,ano jsem to já..trochu se semnou motal život,tak jsem tu opravdu dlouho nebyla.kdo mě sháněl,krom vás?:),ale jo,potěšila jste mě,že i někomu chybím.Tak snad se tady zase potkáme.S tím oblečením,to je teda fakt problém,jak vidíte ani nikdo neodpověděl,prostě asi nejsou v mé velikosti.*hi*

Datum: 07.01.16 21:58

Já jsem stejně vysoká, ale uzší:) znám váš problém s výškou, Nedávno jsem hledala kalhoty na hory ty sofšelky, no horor, nohavice jak na velkou vodu. Co bylo na délku OK, vlezla jsem na šířku 3x, :(

Někdy lépe padnou pánské kalhoty než dámské, jsou delší a v pase mi je maka trochu zabere

Ohodnoceno: 1x

Datum: 09.01.16 16:27

děkuji vám za reakci,takže jak vidím,kdo má dlouhé nohy a nemusí být ani tak silný,tak stejně bojuje..snažím se ted hubnout,docela se daří a setrvám,mám docela pevnou vůli,ale problém si asi uplně nevyřeším..*nevi*.Uplně mě jímá hrůza,když v obchodě tradičně slychávám,kupte si pánské oblečení..Pokládám to za urážku a odcházím.*cert*

Od: pt®
Datum: 09.01.16 16:31

zdravím, "juglans", tak co holčička, ta už asi vyrostla? Jak se daří, dlouho jste tu nebyla. - pt

doplněno 09.01.16 17:52:

díky za vnitřní poštu...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 09.01.16 17:23

Dobrý den, co třeba tohle? Myslím, že velikost L by vám mohla být. Nebo XL. Každopádně doma jedny mám a jsou pevné a velmi pohodlné. Nosím je po operaci varixů v kombinaci s kompresnimí podkolenkami celodenně. Mrkněte na velikostní tabulku, která tam je.

https://www.insportline.cz/28…alhoty-newline-base-kompresni

doplněno 09.01.16 17:42:

Ještě si dovoluji podotknout, že to má označení UNISEX. Tudíž pro dámy i pány ;)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.01.16 19:23

sonyboj moc děkuji,jen podle rozměru v pase jsem XL a v ostatním v L,je tohle normální,bohužel ano,musím hubnout,ale hlavně v pase.Koukala jsem že mají tedy jen v L a já bych to viděla na XL,pokud bych mohla případně zboží vyměnit.líbí se mi,že tam mají možnost zadat,abych byla upozorněna,až zboží bude i v mé velikost,pokud tedy mívají..Jinak by mi tyto kkalhoty vyhovovaly dík:)

doplněno 09.01.16 19:37:

Jejda,ale ted jsem zjistila,že délka nohavic by musela být v XXL,aby mi nebyly krátké.Kdoví jak by mi padlo XXL celkově,třeba by se poddalo..

Od: uska®
Datum: 09.01.16 20:17

A musíte mít na cvičení dlouhé kalhoty? Já je nemám ráda, cvičím v 3/4. Není mi tak horko, cítím se lépe. Mám nové tyhle, pěkně sají pot a jsem moc spokojena http://www.lamido.cz/damske-kalhoty-gita-k-i1014/

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.01.16 20:31

Ano musím,vadí mi i 3/4 rukáv.děkuji

Datum: 09.01.16 21:01

Pokud by nevadil nápis, mrkněte na:

Dámské sportovní legíny s nápisem WORK OUT
- Univerzální velikost. Obvod pasu: 60 až 102 cm, Délka: 92 cm

http://postazdarma.cz/katalog…ut-work-out-leginy-14893.html

A mrkněte i do dalších odkazů, zda byste nenašla, co hledáte:

http://www.werso.cz/leginy-zoja-prodlouzene-10.html

http://www.bionino.cz/bio/esh…-BiOga-leginy-na-jogu-2510-03

http://www.afrodit.cz/prodlouzene-leginy

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.