Rehabilitační pobyt pro rodiče

Od: Datum: 05.11.15 16:14 odpovědí: 1 změna: 05.11.15 16:31

Dobrý den, prosím o radu.

Maminka má prokázanou alzhaimerovu chorobu, pohybově je velice nejistá, více času proleží v posteli, během pár měsíců ztratila chuť do života. Vinu na tom neseme samozřejmě také my - děti. Kvůli pracovnímu vytížení nejsme schopné si na rodiče udělat dostatek času, tak jak by to oni potřebovali, aby měli pocit, že jsou potřební.

Ráda bych mamince zajistila nějaký ozdravný pobyt, kde by o ni bylo pěkně postaráno, kde by přišla trochu na jiné myšlenky a opět nabyla trochu elánu. Doporučí mi někdo nějaký relaxační pobyt klidně i s doprovodem pro maminku, který by byl pro ni přínosem?

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.11.15 16:31
avatar

Já si myslím, že takový ozdravný pobyt zas až tak dobrý nápad není. Člověk, který ztrácí sám sebe, bude v neznámém prostředí mnohem více nejistý, rozhozený. *hej*Nesmíte uvažovat o své vině. Takový je život, musíte vydělávat na chleba a také jiných povinností máte hodně. Pohledejte, najděte mamince nějaký penzion s péčí, domov pro důchodce se specializací na Alzajmra. (Hajzla jednoho!) Ve všech městech přibylo několik takových zařízení. Na netu se nedají dohledat, protože jsou pod různými jmény a různými funkčními označeními. Ale tam s takovými lidmi pracují, mají vypracovanou metodiku, udržují jejich pohyblivost a funkčnost. Existují i penziony s péčí i pro manželské páry, kdy je k dispozici byteček 2+kk s vlastním nábytkem a možností mazlíčka. *plac*Alzhajmr, to je tragedie, které se děsíme všichni.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.