Hodně dobrá klinika v Praze?

Od: Datum: 05.11.15 12:36 odpovědí: 4 změna: 06.11.15 11:11

Dobrý den,strejda se vrací po mnohaletém pobytu mimo ČR domů,chce už vzhledem k věku dožít tady.Rád by se stal pacientem nějaké slušné kliniky tady v Praze - nejde mu o luxus,zlaté kliky na dveřích,ale dobré služby,a aby vše na klinice bylo v jednom místě - aby neobjížděl pak nemocnice na další vyšetření.Léčí se jen na žaludeč.vředy.Měl by tam být praktický lékař,zubař,někdo,kdo řeší vředy (nevím,jaká je to odbornost),dostatečné přístrojové vybavení a hlavně ochotný personál . Je občanem ČR a má tu trvalé bydliště,včetně zdr.pojišťovny. Je ochoten připlatit nadstandard.Ptám se proto,že navštívil lékaře tady v ČR a byl hodně zklamaný z přístupu,proto by rád někam,kde by se o něj starali.Není žádný boháč,každou korunu si zasloužil,tvrdě pracoval manuálně,ale je ochotný připlatit si.Rejpaly ujišťuji,že se nevrací domů proto,aby ušetřil za zdr.péči,která je u nich dražší,ale proto,že nemá rodinu,jen nás,a táhne ho to domů.Děkuji za tipy


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.11.15 08:59

Nadstandard? U nás? Vždyť to socani zakázali kvůli třídní rovnosti. Namísto toho, abyste si legálně mohli připlatit, dostali od toho doklad a mohli ty služby reklamovat, musíte to řešit úplatky. Pochopitelně bez jistoty, kolik zaplatíte a co za to vůbec dostanete a bez toho, abyste si musel mnohdy připadat jako otravný póvl.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 06.11.15 09:57

VFN na Karláku, nebo Motol a Na Homolce. Jejda, měly to být polikliniky, tak sorry.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 06.11.15 10:42
avatar

A kde bude pán bydlet, až se vrátí? Nejlepší to bude mít podle bydliště, kde si najde, co má nejblíže a nakonec v Praze se s MHD dostane i kousek dál, pokud nebude vše pod jednou střechou. S žaludkem máme dobré zkušenosti na Karláku, kde manželovi operovali žaludeční vředy. A dnes může jíst všechno.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.11.15 11:11

Dnes není snadné sehnat si praktického a zubního lékaře . Neznám nikoho kdo by měl vše na jednom místě ... Tohle se řeší na poliklinikách a ne v nemocnicích . Praktický lékař vás při potížích doporučí na kliniku... ale to jistě víte dobře. Kdyby to bylo tak snadné jakou má představu, bylo by to fajn.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.