Jak vysvětlit otci, že nejsem lesba?

Od: Datum: 02.11.15 18:58 odpovědí: 13 změna: 03.11.15 20:55

Dobrý den,

už nějaký ten čas uvažuji jak otci vysvětlit, nejsem na holky. Určitě o sobě vím, že jsem heterosexuál. Moje nejlepší kamrádka a spolužačka ze třídy, se kterou se hodně bavím jsou lesby. On si myslí, že já jsem taky na holky ikdyž už jsem mu to milionkrát říkala. Prostě mi nevěří. Třeba i babička jak jí o některé z nich vyprávím má takový divný pohled. Já to chápu je to starší generace, která na to není moc zvyklá ale když jí několikrát ujistím tak mi snad může věřit.

Je moje nejlepší kamarádka a nejde se sní ze dne na den nebavit jen kvůli tomu jakou má orientaci. Ona to má teď hodně těžké se vztahy, Doma to říct nemůže tak je ráda když jí vyslechnu a poradím ale on to prostě nechápe. Já to respektuji a proti homosexuálům nic nemám a mamka taky ne.

Jestli jak mu to mám vysvětlit, tak sem s tím. *smich*

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.11.15 19:03
avatar

*vtip* otec si myslel ze jsem buzik, jen proto, ze jsem v 18ti vypadl z baraku a nasli jsme si s kamosem bydleni

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ria®
Datum: 02.11.15 19:11
avatar

:D když vidím ty hrůzy, ve světě, tak nějaká orientace je skoro poslední, co by mi vadilo :).. proč přesvědčovat, až si najdete partnera, uvidí to na vlastní oči.. Prozatím ať si věří čemu chtějí :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 02.11.15 19:17
avatar

To nevysvětlíš. Jak si něco umane, ... Nech ho být.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.15 19:23
avatar

A proč to vysvětlovat? Jednou si oddychne že neměl pravdu.


doplněno 02.11.15 19:29:

A tak proč se toho bojíš? A´t si myslí co chce. Přece se nebudeš bát chodit s kamarádkou domů. Možná má otec strach, že tě právě lesbické kamarádky snaží přeorientovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ona
Datum: 02.11.15 19:27

No jenom že když chceme jít někam na větší akci tak mě nechce pouštět protože jdu s ní. A to mi celkem vadí. Taky se už bojím jít s ní knám domů když je venku zima protože ty jeho pohledy... nejraději bych mi vrazila. Teď to asi zní jako že jsem lesba ale ne nejsem *smich*

Datum: 02.11.15 20:15
avatar

Dejte mu přečíst tuto diskuzi. Třeba mu dojde, že se obává zbytečně. Ale i kdybyste byla, nenadělal by s tím nic...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.15 20:09
avatar

Zeptejte se ho naprosto vážně, jestli se musíte nechat klukem zbouchnout, aby vám uvěřil. Když to takhle vyženete do extrému, tak to možná pochopí.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jumba
Datum: 02.11.15 21:18

Jednoduché a jasné řešení. Nejsem lesba ! Je to má nejlepší kamarádka a její orientace není důvod s ní přestat kamarádit.Také bych Tě chtěla poprosit, abys kamarádku respektoval.Nic špatného neudělala a není to žádný virus, který se přenáší.Tečka.

Více bych se k tomu nevracel. Mám také kamaráda homosexuála. Jezdí s naší partou na vandry. A také se ze mne nestal homosexuál ani z kámošů. A spali jsme několikrát společně ve stanu.

Kolik je kamarádce? Jestli si je opravdu jistá svou orientaci, tak bych doporučoval, aby vše co nejdříve řekla doma. Vyřeší se tím hodně věcí. Přestane mít strach, že ji někdo uvidí a práskne to rodičům. Zbaví se strachu, tajností, vymýšlení atd. Je lepší, když to řekne sama i za cenu křiku, výčitek, nadávek, atd. Nějaký čas bude možná dusno, ale pak to přejde. Vše se vrátí do normálu. Také si tím kamarád prošel. Dlouho to tajil. Rodičům to řekl "dobrý"soused. Nejdříve bylo děsné dusno. Výhružky, křik, zákazy. Ale nemohli s tím nic dělat, než se smířit. Sice to nějaký čas trvalo, než jeho přítele přijmuli do rodiny. Věděli, že jinak přijdou o syna.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ona
Datum: 03.11.15 18:01

Dobrá odpověd! Děkuju

Je jí 17 a jistá si opravdu je. Už měla přítelky se kterou byla šťastná. Její rodiče homosexuály naprosto nesnáší. Už několikrát jí říkali, že chcou aby si našla hodného manžela ne nějakou holku. Jak u ní její slečna spala tak se imylem prokecla ře je bisexuálka a už to pro ně bylo velké sousto. Bojí se toho. Já už jsme jí říkala ať to doma poví, že se tím spoutsu věcí vyřeší ale ona raději mlčí. Už několikrát jsem měla nutkání to jejím rodičům říct sama ale bylo by to ještě horší.

Datum: 03.11.15 07:30
avatar

udělej z něho dědu. Určitě bude mít velkou radost.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 03.11.15 18:26
avatar

Je to Váš život nebo otcův?

Otci nic nedokazujte, nelze dokázat, co neexistuje.

Tvrdí-li Váš otec to, co píšete, ať dokazuje on!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.11.15 19:45

Nechte se nachytat, jak koukáte na heterosexuální porno s pěknýma chlapama s pořádnou výbavou. *frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dam®
Datum: 03.11.15 20:55

Múj otec, / bylo mě 14/ ,když se od mamky dozvěděl, že se snažím závodně tancovat, tak přišel za mnou do pokojíku a zeptal se mne jestli nechci dělat raději nějaký mužnější sport. Tomuto "sportu" jsem do 30ti dával max. , pak, při synkovi, nezbýval čas. - Taťka nevnímá tvou debatu a trvzení, /což je někdy na palici/, tak jej nech se máchat v jeho nevědomí, vymýšlet spiknutí, jako, že si tě příjde vyzvednout tvůj kamarád apod. No nevím. Vrámci těchto narážek od taťky bych se určítě choval dost ostře a bez servítků, jenom jedna pravda je ...Maminka tě nebrání?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.