Předčasné ukončení rekvalifikace - změstnání

Od: Datum: 01.11.15 16:28 odpovědí: 1 změna: 01.11.15 19:35

Prosím o radu, dělám rekvafikaci přes úřad práce. Mám teď šanci nastoupit do jiného zaměstnání a potřeboval bych předčasně ukončit rekvalifikaci. Při nástupu do zaměstnání bych tak neměl platit poměrnou část za rekvalifikaci zpět.

Ošem u nové firmy budu na tříměsíční zkušební lhůtu, ve které mě mohou kdykoliv vyhodit. V případě že by mě třeba za měsíc propustitli, nebude potom úřad práce chtít po mě abych zaplatil poměrnou část za rekvalifikaci zpátky?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.11.15 19:35

Je to nebo vlastně může se postup mírně líšit dle oblastí s různou nezaměstnaností, ale podle mě úřad práce, pod který spadáte bude mít radost, že jste si našla místo, proto si myslím nebude po Vás vyžadovat žádné platby za kurz. Co nejdříve vše zkonzultujte se svoji zprostředkovatelkou na Vašem ÚP a mělo by to být, tak jak píšu.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.