Za který konec vzít

Od: Datum: 01.11.15 15:11 odpovědí: 3 změna: 01.11.15 17:28

Tady to vře vztahy a otázek na téma sex a áska je mnoho. Ale mě tak napadá,..když vidím,nějaký pár,..a že jich je mnoho,..jak se vlastně lidé seznamují.Kde.Myslím,..pozor "NORMÁLNÍM způsobem.Ne někde na diskotéce.Ale myslím spíš teď tu rozumnější generaci.Nic proti mladým.jak začínáte rozhovor.Prostě si přisednete k ženě a spustíte řeč o počasí? Láska se nenachzí za rohem.Musí se hledat.Ale kde je nejlepší místo.Poraďte.Kino,restaurace,..hospodu bych raději vynechal,..kavárna,..jak jste se seznámily vy.Vy kteří jste měli v lásce více štěstí,než já. Taky bych strávil čas s partnerkou.Květiny na Valentýna,..i když je to US svátek,..narozeniny a k vánocům kupovat pro něžnou polovičku dárky. Jenže dost dobře nevím,..za jaký konec to vzít,abych něčeho dosáhl. Poraďte.Upozorňuju,..že nejsem studentík,ale už rozumný muž,co netouží po žhavých nocích,..ale spíš,..jak se to říká.Po rodiném krbu? zkrátka jak se získává přízeň ženy,..která moc už chlapům nevěří,..protože nás má už přečtené,všechny triky,fígle apod. No známe to.Ne?Jak to chodí.Prostě ženu ve věku od 30 ti let výš.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.11.15 16:35
avatar

Vždy je těžší se seznámit během krátké chvíle - na ulici, na diskotéce ap., tam bodují ti hezčí a výřečnější, kteří se nestydí. Jeden muž tady popsal několik technik, jak balí dívky na ulicích či dopravních prostředcích, rozpracoval to tu do nejmenšího detailu - jak si vybírá a jak je oslovuje, bohužel, nějak to neumím najít, to téma, musel byste tu zapátrat ve vyhledávači. ;)
Jistější je se seznamovat tam, kde je více času na to, se poznat, kde mají oba dost času poznat partnera a zamilovat se do něj i díky jeho vlastnostem, které při letmém seznámení nejsou vidět, tedy v práci nebo ve sportovním nebo zájmovém kroužku a všude tam, kde se lidi pravidelně a dlouhodobě scházejí a kde je, pochopitelně, přítomno i druhé pohlaví. V šachovém kroužku je pravděpodobnost malá, ale třeba na cvičáku psů, v jezdeckém oddílu nebo v útulku je to samá holka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.11.15 17:04
avatar

a co máte proti internetovým seznamkám? ať už inzerátům nebo chatovacím stránkám - v dnešní době mi to přijde úplně normální, a máte tam větší výběr... co se týká oslovování v MHD nebo na ulici, v kavárně apod., tak nevím jak to mají jiné holky, ale mně to vždycky přišlo trochu "vlezlé"... OK je seznamování se v kroužcích a kurzech, jenže je to sázka do loterie - někam se přihlásíte a tam budou tak 1-2 vhodné dívky, žádná se vám líbit nebude, a vy už to musíte odchodit? leda se přihlásit do víc kurzů najednou - aspoň se něco naučíte... ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.11.15 17:28
avatar

Vy jste mi nějaký romantik...lidí se seznamují různě. V kině se asi neseznamite, tam chodí už páry... Do kavárny chodí kamarádky nadávat na svoje partnery, třeba byste tam udělal štěstí. Jak psala Dejavu, chodte vencit psy do psího útulku. Fakt tam chodí dost žen. Někdy tedy i s dětmi, ale ty by vám asi vadily, co? Ve vaší vybrané věkové kategorii už často ale narazite na ženu s dětmi. Anebo zoufalou svobodnou, která cítí, že ji tikaji biologické hodiny, a hledá vhodný objekt k rozmnožení. A proč zavrhuje té internetové seznamky?

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.