Nemám zájem o kluka

Od: Datum: 30.10.15 23:39 odpovědí: 11 změna: 01.11.15 15:57

Ahoj,

nedávno jsem poznala jednoho kluka. Řekla jsem mu, že je hrozně fajn a byla jsem s nim i venku. Taky mě pozval na čaj. Myslela jsem, že jsme kamarádi, ale on asi cítí něco víc. Sám od sebe mi napsal, jak to má s holkama a když se mě zeptal, jak na tom jsem já s klukama, tak jsem odepsala, že momentálně nikoho nechci. Jinak si píšeme. Doufala jsem, že to pochopil, když jsem napsala, že kluka nechci. Ale před chvílí se mě zeptal, jestli mám čas a že můžeme něco podniknou spolu, že by mě rád viděl a jestli to je vzájemné. Nevim, co mu mám na to odepsat, protože tu bude znít jako rande a když napíšu, že ho chci také vidět (nechci být nezdvořilá) tak to bude znamenat, že k němu něco cítím. Jsem teď v docela nepříjemné situaci a nevím co mám dělat. Každý den se mě ptal, jestli mám další den čas. Vždycky jsem odpověděla, že už něco mám a někdy jsem si něco vymyslela. Také to mohl pochopit. Nechci mu to napsat přímo, že nikoho nechci nebo že mi to je nepříjemné. Prostě bych to chtěla naznačit. Nebo mi zbývá napsat, že budu mít málo času. *bzum* Ve vztazích se nevyznám... Díky za pomoc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.10.15 23:46

Ahoj. Přestaň naznačovat a řekni mu to a férovku. Že vztah nehledáš, spíš kamarádství..

Ohodnoceno: 2x

Datum: 31.10.15 00:02

zkus mu dát šanci .. za 30 let budeš více litovat věcí které jsi neudělala než které jsi udělala .. jdi s ním ven, neřeš hlouposti ;) nech to plynout.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 31.10.15 00:23

Jak píše Kapka: Je třeba to říct na férovku. Jak jinak nebohý kluk pozná, že ne znamená NE. Ono totiž u vás žen "ne" někdy znamená taky "možná" a tak ne příliš důrazné odmítnutí může nebohého kluka utvrdit v tom, že se má víc snažit. Tolik pohled z druhé strany barikády

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.10.15 00:26

Hlavně se do ničeho, co je ti protivné, nenut. Klukovi řekni, že chceš být jen kamarádka a že vztah nehledas. On to určitě přežije.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 31.10.15 00:32

Takovéto přešlapování jsem ve vztazích řešil i já, že mi holka neustále něco slibovala a když mělo příjít třeba na chcůzku nebo na společný výlet, tak mi řekla, že už má něco naplánovaného, nebo že bude v práci. Proto jsem docela poté ocenil přístup další kamarádky, se kterou jsem si docela dost psal a když už to vypadalo, že o mě má zájem nakonec mi na férovku napsala, abych se nezlobil ale že už někoho má a že chce, aby jsme zůstali jenom kamarádi. Bylo mi to líto, ale přijal jsem to a tento přístup jsem i přivítal, protože jsem alespoň věděl, na čem ve vztahu s ní jsem. I když mě to hodně mrzelo, prožili jsme spolu nějaké společné akce, docela jsme se dobře bavili a nakonec přišel konec. Takže rada. Jestli o něj nemáš zájem, nechceš váš vzájemný vztah nadále rozvíjet, napiš mu to, alespoň bude vědět na čem je. Čím později mu to řekneš, tím to bude větší bolest pro Vás pro oba. Také přešlapuji ve vztazích.

Od: srnka5
Datum: 31.10.15 02:04

Co je to za stupidní otázku? Stačí mu říct, že se vidět můžete, ale pouze jako kamarádi, nic víc.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 31.10.15 20:56

Jak by mu mohlo dojít, že o něj nestojíš, když mu dáváš naději? "Momentálně nikoho nechtít" si může vyložit více způsoby. Do hlavy ti nevidí, jak má vědět, že není důraz na "momentálně"?

Nechceš-li lidem ubližovat, musíš se naučit jednat přímo a jednoznačně – nedávat naději tomu, komu ji dát nechceš.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 01.11.15 12:45

ale no tak. V čem je problém? Ten kluk by s tebou chtěl chodit, vodit tě za ručičku, případně se s tebou vášnivě líbat atd.

Nemusíš mu přece lhat a vymýšlet si výmluvy.

Zeptej se sama sebe, jestli s ním chceš jít ven. Jestli ne, tak nic nenaznačuj a rovnou řekni podobného tomu, co jsi napsala tady nahoře: Víš, nezlob se, já teď nic nechci, raději bych byla sama.

A jestli ano, pak už záleží jen a jen na tobě, jak blízko si ho pustíš.

Datum: 01.11.15 14:09

Ahoj.A o holky máš zájem?

Od: chica007
Datum: 01.11.15 15:07

O holky nemám zájem, jsem na kluky *smich* jen jsem toho pravýho ještě nepotkala

Datum: 01.11.15 15:57

Co se týká nás chlapů, platí v tomhle případě jedno zásadní pravidlo:

Malé náznaky nepomohou. Střední náznaky nepomohou. Velké náznaky nepomohou. Prostě to řekni rovnou.

Takže jestli si nechceš pořád něco vymýšlet a trápit se s tím, tak Ti nezbude nic jiného než mu to říci na rovinu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.