Co dělat ve vztahu, aby nebyla nuda?

Od: Datum: 30.10.15 20:39 odpovědí: 1 změna: 30.10.15 21:16

Mám takový možná blbý dotaz, ale momentálně se nacházím ve stavu počátečního vztahu. Sice mi už táhne na dvacítku, ale bohužel je to můj první vztah a já moc nevím, jak se chovat. S chlapcem si moc rozumíme, řekla bych, že mě má i rád, ale já vlastně nevím, jak pokračovat dál. Co to vůbec znamená to "být ve vztahu"..? A taky přemýšlím, co se dá dělat, abychom se ve vztahu nezačali nudit? Zatím chodíme na procházky, do kaváren, do hospod, ale toto asi nebude zábava na dlouhé trvání. Chlapec je velký sportovec a to já bohužel nejsem, já bych třeba byla na divadla a umění, ale to vím, že on nemá rád. Myslíte, že to je velká překážka? Nechci ho totiž "nutit" aby se mnou chodil do divadla nebo tak, nechci být ta holka, kvůli které kluci dělají co nechtějí.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.10.15 21:16
avatar

Pro mě neplatí heslo-protiklady se přitahují,spíše jsem s tím měla ve vztazích jen smůlu a trápila jsem se a právě jako ty vymýšlela spoustu věci ,aby ten vztah nebyl nuda a klapal.Věř,že je to moc únavné a jednou ti dojde,že popíráš sama sebe a obětuješ se pro chlapa.Chovej se prostě přirozeně,neudržuj vztah uměle,nevymýšlej zábavu...zamilovaným lidem je dobře i bez výletů,nikdy se nenudí a když,tak vymýšlí program oba.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.