Bijící hodiny

Od: Datum: 29.10.15 06:31 odpovědí: 3 změna: 29.10.15 15:06

Dobrý den, chtěl bych si koupit staré hodiny, který mají krásný bijící zvuk, nevím na které se mám zaměřit? jakou značku by jste mi doporučili? děkuji P.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.10.15 07:25

Takové hodiny jsem zažila u strýce. Když bydlel v domku, byla to krása. Ale když se přestěhoval do paneláku, tak ho sousedi chtěli ukamenovat. Hodiny bily sytě a panelák se třásal od základů až po střechu. Bití slyšeli naprosto všichni a naprosto všem to vadilo. Nebyla to jejich volba. :-D

Ohodnoceno: 1x

Datum: 29.10.15 10:48

Máme překrásné, staré a bijící hodiny dvoje, oboje v garáží jelikož doma bych se v noci nevyspala a ve dne zbláznila.Jedny jsou myslím Havard, ty druhé netuším, být to na mě, prodám je ale manžel má jiný názor. Já bych to zvážila, dekorace je to hezká ale ten zvuk je horší než kokrhající kohout co mě na chalupě budí kolem 4 ráno.

Ohodnoceno: 0x

Od: pppp
Datum: 29.10.15 15:06

Bicí hodiny doporučuji s kyvadlem, ty se dají třeba v 19 hodin zastavit a ráno v 7 zase pustit a nemusí se složitě přetáčet a dávat pozor na odbíjení během přetáčení. Anebo se na noc dá sundat závaží na odbíjení, nebo ne jen na noc...

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.