Imigranti - budou to napořád?

Od: Datum: 29.10.15 03:30 odpovědí: 13 změna: 30.10.15 08:26

Dobrý večer,

co se týče aktuálního problému s imigrací z Afriky a ze Středního východu do Evropy. Chtěl bych se zeptat jak to bude v budoucnu. To zde budou žit napořád a nebo až se uklidní situace v jejich zemích, tak budou vykázání do svých států odkud pocházejí? Nebo se mohou sami rozhodnout? Dejme tomu, že v následujících letech bude imigrovat na náš kontinent pár dálších stovek tisíc nešťastníků a konečný počet přistěhovalců v Evropě bude například půl milionu a všichni by se rozhodli, že budou žít v evropských zemích, tak po prokázání znalostí jazyku a dalších podmínek budou moci dostat státní občanství. To jako z původních 750 milionů obyvatelů Evropy stoupny na cca 1,2 miliardy?

Jak to tedy bude? Nemohou přeci zde žít věčně aniž by byli oficiálně zaznamenáni ve státě kde se aktuálně nachází.

Děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.10.15 08:01
avatar

Já nejsem ekonom, ani dobře myslící hlava, tak jen řeknu, co si myslím. Svět měl hlad po bavlně. Mnoho států vyklučilo pralesy, zlikvidovali pole a vrhli se na pěstování bavlny. Pak svět zjistil, co se dá vyrobit z ropy a bavlnu zavrhnul. Jenže ti, kdo na bavlníkových polích pracovali a vlastně je ani nevlastnili, zapomněli jak se pěstuje něco jiného. A také nemají jak zůrodnit to, co zničili. Podobné to je s banány, ananasem a v poslední době i s velkým bumem kokosového oleje, kerý ani není zdravý. Vymýceno všechno a nasazeny palmy. *sok* Tak v těch státech není ani zemědělství, které by lidi uživilo, ani průmysl, který by vydělal a za vydělané peníze nakoupil, ani příroda, která by jim dala jídlo. Ani vzdělaní lidé, kteří by se alespoň pokusili změnit to, co se hromadilo po mnoho dlouhých, lhostejných a nehospodárných let. Zůstali tam jen hladní, nemocní, nevzdělaní lidé, bez možnosti uživení, bez možnosti života. Aby přežili, musí být bezohlední, agresívní, sobečtí. *sok* Asi píšu hodně velké nesmysly, ale myslím si to tak. Nic na věci nemění, že se mi to nelíbí, stejně jako vám.

Ohodnoceno: 5x
 
Od: pt®
Datum: 29.10.15 10:19
avatar

Je to tak. Všechno souvisí se vším. Kdyby ti lidé měli doma podmínky žít, tak tam zůstanou. Ti mladí to risknou a utečou, vidí to, jako jedinou možnost. Je to zřejmě z těch důvodů nevzdělanosti, neznalosti, asi jen pud sebezáchovy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 29.10.15 08:22

Nikdo neví, jaká bude budoucnost, jak bude co probíhat, jaké zákony se nastolí.

Jisté je, že se jedná o záměr islamizace Evropy a vzniku nového euročlověka. Toto Merkelová ví, ale tok migrantů nezastaví.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.15 08:37
avatar

Ano, oni tady budou žít už napořád. Narozdíl od nás.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.10.15 08:46
avatar

jj, imigranty odtud už nikdo nikdy nedostane. Stačí aby se jim tady narodilo mimino a věc je hotová.

Já si myslím, že přijde doba, kdy ve vyloučených lokalitách budeme žít my. Budeme vzpomínat na klidné a idylické soužití s dnešními méně přizpůsobivými přičmoudlými etniky.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.10.15 12:08

Tak toto je problém asi nás všech co bude s těmi co sem přicházejí jako nezvaní ale co naděláme když máme takovou vládu které je to asi jedno když to schválila a jich tu bude za chvíli jak much a nás asi mín tak co s tím to je debata asi na dlouho tak sand to bude časem i lepší

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 29.10.15 12:21

Jak to bude v budoucnu obyvatelé neví, protože nekonají a rozhodují politici. Kandidujte do parlamentu a změňte to, ale jak? Vyhoví to ostatním? Ostatně též nejsme zde původní obyvatelstvo. Budou tu tak dlouho, pokud se jim povolí, klidně budeme menšinou třeba až do vymření.
Ve zprávách jste teď slyšeli, co nás to zase bude stát. Furt tu jsou jen dotazy. Víte že jste zdrojem veškeré státní moci? Jak s tím nakládáte, jak tlačíte na příslušné orgány? Co s tím tedy budete dělat? Dejte návod, zorganizujte petici, pište parlamentníkům.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ctenar*
Datum: 29.10.15 12:30

Budou tady zit porad. Po ziskani azylu dostanou trvaly a po 3(?) letech mohou žádat o občanství ČR. Pak budou stejny Čech jako ty.

I když o občanství nepožádají, tak tu mohou žít (žádat o dávky, využívat nemocnice, importovat rozšířenou rodinu, ...) až do smrti, protože zde budou mít trvalý pobyt.

I když azyl nedostanou, tak mohou zde zůstat nelegálně. Až se jim narodí dítě, tak dostanou trvalý pobyt z "humanitních důvodů, aby dítě mělo vedle sebe rodiče".

I kdyby všichni imigranti z celé ČR odešli, tak sem mohou legálně přijít všichni azylové z jiných EU zemí, kteří v jiné EU zemi získali občanství (to se dá navíc také lehce koupit v Bulharsku a v Litvě (Lotyšsku? - oblíbený způsob Rusů, jak získat občanství EU). O korupci a úplatcích na české cizinecké policii už byly napsány stovky článků. Kdo maže, ten bez problémů získá razítko na trvalý pobyt.

Bude hůře.:(

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zzzlatokopka*
Datum: 29.10.15 13:17

Toto bude mega problém, nikdo s tím nepočítal a tak jsou naše právní normy nastavené proti nám :(

Já jen doufám, že se konečně vzpamatují a ty zákony změní, není možné udělovat azyl navždy, stačí na rok, a pak ho zas na rok prodloužit, žádné občanství!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.15 13:42

nebudou

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kunkul
Datum: 30.10.15 01:29

Děkuji moc za odpovědi. :)

Dnes ráno jsem se díval na dokument a bylo tam poukazováno na Evropu. V roce 2100 vymizí ze Evropy národní rozčlenění (Slováci, Němci, Briti...). Evropské národy se budou skládat z někola dalších mnoha etnických a rasových skupin... Dnes například jako USA. Myslím, že tato myšlenka rozbouří pocity v mnoha lidech žijící v Evropě. Asi na to nejsme ještě připraveni a to nám už může být i jedno.

Datum: 30.10.15 07:30
avatar

Ještě musíš dodat, že v té době nebude existovat zemědělství, protože nebude nikde půda. Všude budou jen silnice a haly průmyslových zón. *sok*


doplněno 30.10.15 08:30:

Čtenáři, akorát, že nebude co jíst. *plac*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ctenar*
Datum: 30.10.15 08:26

Dopadneme jako Řím. Nezbyde tady nikdo, kdo se identifikuje jako Říman, Evropa se úplně rozpadne, převálcuje nás další vlna imigrantů, která nás pohltí a 1000 let tady zase bude doba temna.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.