Odstranění pih / omezení člověka

Od: Datum: 02.11.15 16:34 odpovědí: 5 změna: 03.11.15 08:45
Dobrý den, chystám se jít na odstranění pih, nejspíše vyřezáním. Budu potom muset být třeba den v klidu (aby se to nějak neroztrhlo) nebo budu moc dělat věci normálně? Nemůže se to pak nějak ( řekněme 1-2hodiny po odstranění) třeba při řízení auta natrhnout a začít téct hodně krev? (Nerad bych měl krev v sedačce od auta) Děkuji
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vilik
Datum: 02.11.15 18:45

Jestli je nemáte na zadku, tak se toho nebojte. Nebolí to, běžné činnosti jdou dělat hned. No a volejbal si zahrajte raději až druhý den.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.15 19:28
avatar
Pokud je to na místě, kde se kůže při pohybu více napíná, může dojít k uvolnění stehů.
Jen se zeptám...když si rozříznete prst, také jste den v klidu? Stačí náplast (s polštářkem) a budete mít klid. Mona.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: fzdtu
Datum: 02.11.15 19:41

Neměl byste namáhat danou část kůže, aby se vám stehy nevytrhly, protože by tam pak zůstala ošklivá jizva (velký ďolík). Jak se to jednou otevře, už to nikdy hezky nesroste. Krev z toho podle mě spíš nepoteče, ale jizvu byste měl hnusnou.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 03.11.15 07:37
avatar

Problém není krev. Problém je jinde. Pár dní držte jizvu v co největším klidu, dokud se pevně nespojí. Pak není vidět.

Jestli jizvu nějak natáhnete, pohmoždíte nebo dokonce roztrhnete, pak jizva zesílí, ztloustne, vyleze ven a už se jí nezbavíte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kutululu
Datum: 03.11.15 08:45

Hodně záleží na jakém místě na těle si necháte pihy odstranit? A také jak jsou velké, tzn. kolik stehů bude třeba. Já si nechala vyříznout pihu na zádech mezi lopatkami (4 stehy) a už bych to nikdy neudělala, né jen, že 14 dní po vyříznutí jsem nemohla skoro nic dělat, jelikož záda zapojujete skoro v každé činnosit, ale i 3 měsíce po se mi jizva roztrhla a je třikrát tak větší *bum* Ale moji známí si běžně nechávají vyřezat, na krku, rukách... mají to na jeden steh a potom nemají ani známku. A co se týká krve, samozřejmě že se rána může natrhnout, když ji budete namáhat a to bezprostředně několik hodin po zákroku.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.