Proč mám stále světlé fousy?

Od: Datum: 24.10.15 18:49 odpovědí: 3 změna: 24.10.15 19:46

Dobrý večer, nevíte co ovlivňuje barvu fousů u muže? Popřípadně jaká potravina by pomohla aby bylo normálně tmavé?

doplněno 24.10.15 18:50: Fousy mi rostou od 14 let ( jestli se to mu dá říkat fousy ) ale stále to jsou takové měkké, světlé a nevýrazné teď je mi už nějakou dobu 18 ale stále se to nezlepšilo.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mate59
Datum: 24.10.15 18:53

Záleží od barvy vlasú.Jestli jste blonďák, vousy tmavé nebudou,vždy jak vlasy.Potraviny barvu neovlyvní,jedine obarvit,ale to snad ne.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.10.15 18:55

Hustota i rychlost růstu vousů je individuální, často dědičná. Někdo má pouhé světlé chmýří celý život. Co se týče barvy, bývá stejná jako u vlasů. Takže jste-li např. blonďák, to, že budete mít tmavé vousy, není příliš pravděpodobné.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.10.15 19:46

S barvou toho mnoho nenaděláte. Rychlost růstu a hustota je taky daná. Tak snad jen holit. Buď nebudou vůbec nebo zesílí (obojí je lepší než chmýří). Buďte rád, že máte vousy jedné barvy. Docela dost mužů, ač nejsou zrzaví, mají zrzavé vousy. Nebo jako já, některý hnědý, některý zrzavý a teď ke všemu přibyly šedivé *zed*.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.