Bolest pod levou lopatkou

Od: Datum: 24.10.15 06:36 odpovědí: 5 změna: 25.10.15 01:06

Dobrý den, již delší dobu mě bolí pod levou lopatkou až k rameni. Nic nepomáhá. Byla jsem na rehabilitaci a nic. Nejhorší je to po námaze. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 24.10.15 08:52

Dobrý den, nevím za co děkujete, ale já děk Vám za sdělení, také mi dnes není nejlépe.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 24.10.15 09:01
avatar

Dobrý den, pokud jste byla na rehabilitaci, tak zřejmě až po vyšetření u lékaře. Takže, nějakou diagnozu znáte, protože jinak by Vás lékař neposílal na tu rehabilitaci. Nepíšete, kolikrát a na jaké rehabilitaci jste byla, ale co vím, tak při rehabilitaci se zpočátku problém spíše zhoršuje a až později může přijít úleva. Možná bude stačit chodit na tu rehabilitaci dál.

A když víte, že bolest je horší po námaze (což se zdá býti logické), tak to namáhání omezte.

Zdravím!

doplněno 24.10.15 19:23:

tiffany - když já o té tazatelce nic nevím. Může to být svobodná studentka, žena těžce pracující (stavba, hutě, doly) nebo to má z válení a špatného kanape . Ale, třeba nám ještě něco napíše a budeme radit lépe i cíleněji.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.10.15 14:21
avatar

Milý Bene, Vaše rada se zdá být poněkud "hraběcí"... jedno, možná méně známé, ale podle mne velmi pravdivé přísloví říká : "Muž pracuje od rána do večera, ženina práce nekončí nikdy". Ale i tak, máte pravdu a i já se k té hraběcí radě připojuji a doporučuji Tanje odpočinek. Zkrátka, někdy je třeba poněkud vysadit a myslet také trochu na sebe, zejména s tím odpočinkem. Ten napraví mnohé , tak Tanjo do toho ! Shodou okolností si dnes dokonce můžete legálně přispat ) !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.10.15 17:55
avatar

Bez znalostí vaší anamnézy vám asi těžko na dálku poradí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.10.15 01:06
avatar

Došla bych si na ortopedii, třeba dají obstřik. Mně tedy spolehlivě pomohl, narozdíl od rehabilitace. Pokud by to nepomohlo, tak bych šla na plicní,l kamarádka to měla od plic. Ale může to být i žlučník a pod. Chce to lékaře.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.