Pri namaze na zvraceni

Od: Datum: 23.10.15 14:39 odpovědí: 4 změna: 25.10.15 18:05

Dobry den, nevite cim to muze byt po operaci jsem mel pauzu 8mesicu a ted druhy mesic zacal cvicit lehke vahy, jen na protazeni atd...A ted poslednich 14 dni mam nechut a celi tyden kdyz jdu tak mi je vzdy hrozne na zvraceni a potim se ,tohle jsem nikdy nemel...nemuze to byt nabeh na cukrovku


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.10.15 14:50

To je otázka pro lékaře.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krasula
Datum: 23.10.15 19:31

Tohle je na doktora! Ani nepíšete, jaká operace, jestli Vám vzali půl žaludku nebo meniskus. U cukrovky je velká žízeň...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.10.15 20:24

mam podobny problem.. u me je to vysokej krevni tlak...jen bez k doktorovi, zdravi mas jen jedno a nejde ho restartovat jak ve hre..

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.10.15 18:05

ahoj diky za odpoved ja prave leta beru leky na vysoky tlak ...Operace byla 2x a to pupecni kyla po druhe mi dali sitku

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.