Jak se zbavit druzky?

Od: Datum: 23.10.15 12:45 odpovědí: 8 změna: 03.11.15 15:32
Bydlim v byte ktery je v mem vlastnictvi. Mam druzku (pritelkyni) a dve deti na zakladni skole. Diky mojim rodicum se povedlo nedavno moji druzce ziskat u me trvaly pobyt, celou dobu ho mela u rodicu. Kvuli detem jsme spolu, ale opravdu uz to tak dal nejde a nejvic to odnasi deti. Chci aby odesla bud z detma a ja ji klidne budu posilat alimenty a nebo bez deti. Ona chce odejit take a s detma, ale nema kam jit. Z rodici se nepohodla. A do prace nechodi uz nekolik let. Ona chce abych se odstehoval ja a platil za ni vsechny ucty. Jak se ji zbavit
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.10.15 12:51
avatar

Těžko radit a hlavně vám to nezávidím. Taky jsem se s manželkou jeden čas hodně hádal a bylo to pomalu na rozvod (již zažehnáno). Nejhorší je když jsou v tom děti a nebo když ještě do toho platíte hypotéku na barák. Samozřejmě nejlepší možností je se usmířit, ale pokud to nejde, nějak vymyslet jak se rozejít aby to bylo co nejméně bolestné a hlavně nejlepší pro ty děti. Zkuste jí najít práci ať si na sebe vydělává a pak může jít.

Píšete: Chci aby odesla bud z detma a ja ji klidne budu posilat alimenty a nebo bez deti

Vám je jedno, jestli děti zůstanou s váma nebo s ní?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.10.15 12:59

Najděte ji práci a pak nějaký malý byt do podnájmu.Děti si nechte a střídejte se v péči o ně.Takhle budete mít čisté svědomí, že jste pro věc udělal vše, co bylo ve vaších silách.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 23.10.15 19:21
avatar

Plavest, někdy je to jako s koněm. Můžeš ho přivést k řece, ale pít ho nedonutíš. *zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vejcenatvrdo
Datum: 23.10.15 13:17

Bohužel neporadím a také nechci, aby to vyznělo jako chvástání, neboť jde pouze o úlevný povzdech - jako bezdětný mingle si hvízdám. Alespoň vám budu držet palce. *uf*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 23.10.15 13:59

Jistě zde dostanete různé rady, jak a co. Možná, že nyní vidíte jenom právě to jedno řešení.

Já bych Vám poradila navštívit poradnu pro manželství a mezilidské vztahy. Už jenom tím, jak se vypovídáte, získáte trochu nadhled. A jak se říká víc hlav, víc ví. Takže ať je zde nějaká rada k užitku a též v té poradně Vás navedou na nějaké dobré řešení.

V dnešní době je nutné, aby byli zaměstnáni oba dva dospělí. Pokud nejste samozřejmě ve vrcholové pozici a máte k tomu odpovídající plat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kr
Datum: 23.10.15 14:02

Děti samozřejmě patří k mámě, ale pokud budou chtít a nebo ona bude chtít tak mužou zustat u mě. Problém je že ona mě přes děti akorát vydírá protože ví že jsou pro mě vše. Já jí mužu najít práci, ale nedonutím jí tam chodit.

Datum: 25.10.15 11:11
avatar

Tak to je fakt problém, když nechce dělat. Zkusila bych zažádat o děti do vl. péče, alespoň na oko. To se každá máma vyděsí. Měli jsme podobný problém s bejvalkou. Ta si dělalka nárok i na barák, který byl manžela. Myslela, že když má dítě, tak jí z něj nedostane. Právník po rozvodu poradil žádat po ní nájemné a poplatky. To se jí teda hodně nelíbilo, dávat mu peníze. Obrátili jsme se i na soud, ale nakonec si měla sama najít bydlení, Nebýt toho placení, tak se jen tak nedonutila najít jiné bydlení. Takhle začala pracovat a bydlení si našla. Měla by dát žádost na MÚ, neboaž začne vydělávat si najít podnájem. Ale dohnat ji k práci je asi problém. Rozhodně to bude chtít poradu s právníkem, ten zná víc fint, jak zatlačit a dostat ji z baráku. Trvalý pobyt v tom dnes nehraje žádnou roli. Stejně byste na tom byl, kdyby ho neměla a jen u Vás s dětmi bydlela. Pokud by v tom nebyly děti, tak by mazala hned, i bez práce.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pendrek
Datum: 03.11.15 15:32

Jak to myslíte, že se jí zbavit? Zajděte na městský úřad, že jí chcete jako majitel domu zrušit trvalý pobyt. Jakmile se to podaří, za nějaký ten pátek, tak jí dáte kufr před dveře a věc je u konce. Nu a děti se rozhodnou, jestli budou chtít žít u vás pod střechou nebo s lenivou matkou pod mostem.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.