Bolest hlavy

Od: Datum: 23.10.15 12:27 odpovědí: 5 změna: 23.10.15 21:01

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat, mám následujicí problém.

Občas mám bolesti hlavy,konkrétně bolest čela a vždycky to začne tak, že když ráno se probudmí, tak mi začne čelo bolet a třeba za hodinu se mi spustí krev z nesu trochu. Nebo třeba někdy mám i píchání v uchu. Toto se mi neděje každý den, ale občas se mi to stane. Nevíte o co by se mohlo jednat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.10.15 12:46
avatar

Zajímavé. Mě se čas od času stane, že mi jakoby vráží bolest do hlavy. Většinou ta bolest je na pravé části hlavy a jde to taky občas do ucha. Většinou to nebolí trvale ale jakoby po určitých intervalech bodá. A děje se mi to většinou když jsem nachcípanej nebo mám nějakou velkou stresovou zátěž. Netuším, co to je. Říkal jsem si, že jestli to třeba není nějaký nádor v hlavě, který tlačí na mozek a od toho to vzniká. Čert ví.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.10.15 13:06
avatar

A jak jste na tom s tlakem? Problémy, které popisujete mohou být způsobeny špatnou regulací tlaku.Bolest hlavy je výsledkem signálů mezi mozkem a cévami.Krev se někdy spouští při vysokém tlaku.Jestli je však váš tlak v pořádku, může to mít mnoho dalších příčin, někdy i dost závažných.V tom případě neotálejte a určitě navštivte lékaře!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jmlc®
Datum: 23.10.15 13:39
avatar

Lékař, to je jasná volba.. Já bych si tipnul na dutiny - nosní dutiny vedou až k uším a dokáží hodně znepříjemnit život. Pročištění dutin na ORL během 5ti minut ... mírně nepříjemné, ale pak je aspoň klid.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.10.15 14:11
avatar

Šup k lékaři! ;) Tady to nevyléčíme a nechávat si tímhle sužovat život je zbytečné. Věřím, že to nebude nic vážného a přeji hodně zdraví.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 23.10.15 21:01
avatar

Jak piše "hrdaalena", měl jsem taky ukrutné bolesti hlavy, tak 4x do týdne a to celý den i noc. Krev mi nikdy netekla, ale byl jsem schopen se otrávit i šesti ibuprofeny 400 za den. Ten jediný mi zabíral. Pak mi při preventivce zjistili tlak 210 na 160, ačkoli jsem nikdy předtím vysoký tlak nemíval. Dnes, kdy se s tlakem celkem úspěšně léčím asi 10 roků, nevím co je to bolest hlavy. Rozhodně jděte k lékaři. Pořiďte si tonometr na měření tlaku. Stojí sice nějakou pětku, ale cena života bývá u většiny lidí vyšší.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.