Problémy s přítelkyní

Od: Datum: 21.10.15 16:10 odpovědí: 10 změna: 22.10.15 13:37

Dobrý den, mám takový dotaz.. Máme s přítelkyní teď docela kryzi a vypadá to špatně. Měl bych spíše takový dotaz. No jde o to že přítelkyně mi z ničeho nic napsala že neví jestli ten vztah někam vede po také dlouhé době ale že mě stále miluje ale už to není takové ale že tomu chce dat ještě šanci a uvidí se co bude dál. O víkendu se máme vidět a vůbec nevím jak se mám k ní chovat. Přemýšlel sem že pro nu udělám nějaké překvapení aby se zas zamilovala jako dřív ale vůbec nevím co. Tak se chci zeptat jestli tu má někdo lepší fantazii a poradil mi co udělat. Děkuju za odpovědi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 21.10.15 16:19
avatar

Zamilovanost se postupem času vytrácí. Pokud ji neživíte oba, resp. z jedné strany zájem upadá, je zbytečné udržovat uměle nějakým přetvařováním či kupováním.

Vzpomeňte si na svá první setkání a zkuste naplánovat něco podobného. Pokud si vzpomene a bude mít zase ten pohled - jupí. Pokud si nemáte co říct, je zbytečné se trápit...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: radim112
Datum: 21.10.15 16:22

Já stále zamilovaný jsem jako na začátku.. Ona začíná pochybovat.. Tak právě nevím :/

Datum: 21.10.15 16:37
avatar

Dobrý den. Nevymýšlejte jednorázová překvapení proto, aby se přítelkyně zamilovala tak, jako dřív. Tudy cesta k šťastnému vztahu asi nepovede. Na každém vztahu se musí pracovat a každý vztah se musí udržovat. Ujasněte si s přítelkyní, zda o sebe vzájemně stojíte a hledejte prostor, abyste spolu trávili dostatek času, měli společné zájmy a zapracujte na tom, abyste se oba cítili ve vztahu spokojeně. Až se spolu uvidíte, chovejte se přirozeně a hlavně otevřeně komunikujte o problémech, abyste mohli zapracovat na jejich odstranění. Naplánujte si třeba společný hezký romantický víkend...

Ohodnoceno: 4x
 
Od: radim112
Datum: 21.10.15 16:41

Výborná odpověď, vidno tu nejsou lidi jak v nějakých poradnách co napíšou uplnou kravinu ale dobří lidé. :) Posnažím se chovat prostě přitozeně k ní a uplně vpohodě, v sobotu se máme vidět a já už naplánoval hezký večer tj. že si spolu něco uvaříme, koukneme se na nějaký film atd. :) Snad to bude dobré aspoň v to doufám.

Datum: 22.10.15 13:17
avatar

poslyšte kapko naděje, vy věc vidíte z vědecké strany. Já vám můžu říct z vlastní zkušenosti, že v krizové době je lepší o problémech nemluvit. Chlap každého věku je v takové chvíli uprostřed minového pole a musí hodně opatrně našlapovat, protože každá poznámka, i každá nevinná poznámka, může skončit brekem a křikem a hádkou.

Douška pro tazatele : vezměte přítelkyni někam, kde jste ještě nebyli. Například na kolonádu do lázní, kde můžete elegantně korzovat, konverzovat a popíjet léčivou vodu z lázeňského džbánku. Je úplně fuk, jestli je vám dvacet nebo 100. Mnoho zdaru.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.10.15 18:14
avatar

Ahoj, jak jste spolu dlouho a kolik vám je let? On se každý vztah musí holt nějak vyvíjet, aby se s ním dalo pracovat. Nějaký impuls, posun. Tz., že po určité době chození se ve zralém věku očekává třeba společné bydlení, společné plány do budoucna. Po společném bydlení očekává většina žen další posun, a to žádost o ruku - bohužel, tak to je, ať si každý říká, co chce. Samozřejmě ale, pokud je vám 18, tak asi ještě nic neplánujete a v podstatě to můžete úspěšně přeskočit ;).

Romantický víkend je prima nápad, ale musíte chtít oba. Dobré je, že tomu chce dát šanci - máte šanci si večer u sklenky vína sednout a narovinu si říct, co vám ve vztahu chybí a co od něj čekáte. Hlavně ale netlač na pilu a chovej se úplně normálně.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: radim112
Datum: 22.10.15 09:26

Jsme spolu teprve rok a půl a 22 a 20 let nám je a školu ještě nemáme ani 1 dodělanou, stále studujeme takže žádost o ruku ještě určitě nepřichází v úvahu, řekla mi že jiného nemá ani nehledá.. Uvidíme tento víkend prostě rozhodne všechno nejspíš.. Ona souhlasí s tím že si uděláme pěkný večer tak doufám že všechno bude probíhat tak jak má a vpořádku.

Datum: 21.10.15 21:46
avatar

Přítelkyně vám napsala, že neví, kam ten vztah spěje... Co to tak může znamenat? Jak dlouho spolu chodíte? Bydlíte spolu? Tak buď si hledá jiného, nebo má už jiného, nebo po vás chce jasné vyjádření, kdy si ji vezmete... Takže podle mě to nechce romantický víkend, ale prsten se žádostí o ruku.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 22.10.15 04:02
avatar

Kolik Vám je let a jak dlouho už jste spolu?

Napadá mne, jestli

Vaše přítelkyně už nepomýšlí na manželství,

případně na založení rodiny...

_______

Určitě neplánujte nějaké jednorázové akce a už vůbec ne podle našich nápadů.

Pokud chcete nějaké překvapení, vycházejte ze znalosti své přítelkyně.

Jen Vy – na rozdíl od nás – víte, co má ráda, a čím byste jí mohl udělat radost.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 22.10.15 13:37

Milá Sally co mám dělat, ja ji chci a ona mě ne. Odpověď : najdi si někoho jiného, kdo tě bude chtít a neprožívej to, v životě tě čekají mnohem horší věci, tak si zvykej...Hlavu vzhůru, ženskejch je plno a je z čeho vybírat...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.