Dýško za stravenky Sorbit

Od: Datum: 20.10.15 21:03 odpovědí: 9 změna: 21.10.15 17:42

Platil jsem v restauraci stravenkami Sorbit 2 x 60 Kč, cena jídla 100 Kč-komu připadne dýško 20 Kč? Doufám že obsluze (restauraci). Díky za objasnění

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.10.15 21:16

Na 99% majiteli restaurace. Obsluha nic nedostane.

Ohodnoceno: 0x

Od: fifi
Datum: 20.10.15 21:17

prave naopak...i po zavedeni pokladniho systemu-----musim to vedet..

Datum: 20.10.15 21:24

ono totiž - když nahodou majitel restaurace pozaduje celou trzbu vcetne dysek...tak ti pinklove na to serou s prominutim..tim ze okolo vas beha obsluha, usmiva se, popreje dobrou chut , je mila atd ,neni nahodou... ale kdo svoupraci miluje delal by to i tak..dysko je fajn bonus a v prumerne hospode ci restauaci udela dnne i dvojnasobek platu, to me verte...

Datum: 21.10.15 17:42

Já bych ani neřekl, že ty dýška jsou pro obsluhu navíc k platu. Dneska zaměstnavatelé jsou takoví koumáci, že s tím počítají, takže ve finále mají o to nižší plat.

Datum: 20.10.15 21:16

dysko vetsinou pripadne servirce, cisnikovi.zaverecna trzba se spocita, vcetne stravenek jako by to byla hotovost a co je navic po inventure, je restaurace,,vzdycky

Od: ctenar
Datum: 20.10.15 21:30

Prave jsi prokazal, ze prvni odpoved je spravne, ackoliv s ni nesouhlasis. Z te extra 20 v cene stravenek nema pingl ani korunu, jak sam pises.

Datum: 20.10.15 21:35

tim myslim ze tech 20 kcje restaurace, ne vydavatele stravenek..v restauraci je dysko cisnika, servirky

Od: olinlito
Datum: 20.10.15 22:17

TAZATEL OLINLITO : Díky, vypadá to podle Vašich odpovědí dobře pro obsluhu, která tam lítá jak hadr na holi, usmívá se, popřeje dobrou chuť, tahá se s těžkým nádobím od nevidim do nevidim za nevidim atd. A potom člověk vytahne stravenky a ten úsměv mírně mizí. Ptal jsem se obezřetně jestli to neni "blbý " platit za véču stravenkama. Profesionální odpověď s úsměvem, že OK mi trochu uvolnila vzduch z plic, jako teď Vaše odpovědi. Díky všem

Datum: 21.10.15 01:23

Teotreticky by spropitné mělo náležet obsluze

(host se rozhodl dát spropitné tomu, kdo se o něj staral),

ale záleží na majiteli restaurace (někteří si berou vše).

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.