Je někdo z vás záchranářem?

Od: Datum: 20.10.15 18:19 odpovědí: 6 změna: 21.10.15 16:07

Ahoj. Není tu náhodou nějaký zdravotnický záchranář (sanitka)? Měla bych pár dotazu...diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fifa*
Datum: 20.10.15 20:48

no--povidej

Ohodnoceno: 0x

Od: lolypa*
Datum: 21.10.15 14:04

Myslíte, že bych vám mohla napsat soukromou zprávu? Dáte mi na sebe mail? Nebo mi napište na lussienl@seznam.cz prosím

Od: lolyp
Datum: 21.10.15 14:09

Ted koukam, že píšu z druhé přezdívky, mám tu rozjete dve témata s přezdívkou lolypa a Luc, omlouvám se

Datum: 20.10.15 21:32

před cca16 roky jsem byl záchranář-ženista ale ne zdravoťák!U VZP-CO

Datum: 21.10.15 15:50

Já jsem taky byla záchranářem. Zachraňovala jsem člověka, který byl původním povoláním alkoholik. ;) Co potřebuješ vědět? Svěř se!

doplněno 21.10.15 16:18:

Já si myslím, že tady, na poradte.cz je taková sposta dotazů, že úplně klidně své dotazy zveřejněte a bude vám odpovězeno. Tyhle odpovědi budou přínosem pro všechny, kdo tohle bude číst. Poučíme se všichni, protože všechny nás zajímá, jak zachranáři pracují. *hej*A ano, jsou tady i záchranáři. 2 nebo 3.

Od: luc
Datum: 21.10.15 16:07

To je skvělé, já ale potřebuji najít někoho, kdo vykonává zaměstnání "zdravotnický záchranář", pokud je více možností pojetí tohoto termínu, tak mám na mysli zdravotník, který jezdí sanitkou a voláme ho číslem 155 :-D. A ráda bych se zeptala soukromě na několik věcí, které mi přiblíží jeho práci, jelikož teď stojím na křižovatce rozhodování, na jakou vysokou školu se dám.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.