Jak začít konverzaci?

Od: Datum: 19.10.15 15:56 odpovědí: 22 změna: 26.10.15 19:38

Ahoj Mám takový problém, který nemám komu říct, nechci to psát do žádného holčičího fóra, protože tam z člověka udělají pitomce, místo aby pomohli, tak si prosím o radu tady Jde vlastně o takovou kravinu... Je mi už nějakou chvíli 18 a mám pocit, že to řeším, jak kdyby mi bylo 15, ale budiž :-D A co tedy bych od vás chtěla ... Jednodušší každý týden v pondělí chodime na tělocvik do fitka a už podruhé jsem si tam všimla jednoho kluka. Dělá tam trénéra a všimla jsem si, že on si mě také všiml :-D poprvé se na mě usmál a dneska jsem viděla, jak na mě kouknul a když zacházel, tak se ještě pootočil a podíval na mě. Nedělala bych z toho žádné drama, ale už tam půjdeme asi jen 2 krát a já tam ve svém volném čase nechodim, protože je vstup dost drahý a momentálně by se mi to moc nevyplatilo... Tak prosím vás, jak byste mi poradili, jak bych s ním měla začít konverzaci? Moc na tohle nejsem, nevím no, možná pánové by mi mohli poradit lépe možná mě napadla otázka něco jako že jsem zjistila, že je tedy trenér a jak dlouho to dělá...nevím co dal...

Děkuji za pomoc a jsem připravena reagovat, pokud bude na co :-D


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.10.15 16:01
avatar

Prostě: Ahoj, jak se máte? ;)


doplněno 19.10.15 17:18:

Každá jsme jiná. Já bych tohle klidně, s úsměvem, řekla. ;) Příjde mi to mnohem snadnější, než nějaká naučená řeč.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: luc
Datum: 19.10.15 16:05

To snad ne? Já si nějak nedokážu představit, jak přijdu ke 100kilovymu namakanymu chlapovi a řeknu "jak se máte,"? Hlavně to by bylo normální, kdybychom už se znali, ale takhle mi to přijde divné :D lepší nápad někdo?

Datum: 19.10.15 16:12
avatar

Ahoj. Já bych se ho třeba zeptala, jestli by Vám nepomohl vypracovat cvičební plán na doma...Jestli se zabývá třeba i tím... Že se do fitka ve volném čase nedostanete a chcete si udržovat kondičku tedy doma. Případně, jaký stroj na domácí použití by doporučil atd. Pokud si budete sympatičtí, můžete navrhnout výměnu tel. čísla a zůstat v kontaktu...


doplněno 19.10.15 16:16:

Děkuji. *hi*

Ohodnoceno: 3x
 
Od: wamp®
Datum: 19.10.15 16:15
avatar
"Kapičko," naprosto dokonalá rada *palec*
doplněno 19.10.15 22:23: Lucko,promiňte mi mou neomalenost...
Ale,každou radu,která zde padla prostě zavrhujete.
Ten dotyčný se Vám evidentně líbí,chcete ho,je to tak?
Tak sakra bojujte,vždyť jste ženská *zed*
Každá,která chce ulovit toho svého,tak loví...
A Vy se ptáte jak?
Ve vašem věku?
Nenechte se vysmát *zed*
Ohodnoceno: 0x
 
Od: luc
Datum: 19.10.15 16:23

Ja bych spíš potřebovala poradit konkrétně, co mám říct, přímá řeč! :-D pořad se msi brát v úvahu, že jsem s ním v životě nemluvila a pak přijdu, "ahoj, jaký stroj bys doporučil na doma? " :-D nebo mi napadlo se zeptat na nějakou kravinu ohledně stroje, u kterého budu zrovna stát ,když bude on blízko...třeba se zeptat, jak se na tom správně cvičí, že to asi dělám špatně, nebo u stroje, který neznám, co na tom vlastně mám dělat..to by šlo ne? :-D

Datum: 19.10.15 16:44
avatar

vidím že jste opravdu začátečník. Při seznamování se nikdy neptejte na nic osobního, ale popíchněte ho, aby konverzaci začal on.

Až budete tahat za nějakou hrazdu na nějakém stroji, tak ji přitáhněte a pusťte až to třískne. A nahlas řekněte : AU!

Pro větší efekt můžete trochu zasimulovat.

Kdo není jelito, ten pochopí.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: luc
Datum: 19.10.15 17:13

To fakt nevím, já ho jen tak zblejsknu, když kolem projde. Takže nemůžu čekat hodinu na jednom stroji, az uvidím,ze kolem projde tak pustim činku a řeknu AU. Hlavně to mi přijde divný :-D nejsem moc herečka. Přijde mi lepší se ho na něco zeptat, nevím ...

Datum: 19.10.15 17:25
avatar

Zeptat se ho můžete na cokoliv. Nepomůže Vám napsaná ani přímá řeč, pokud nemáte fantazii a odvahu. Když se Vás na něco zeptá on, budete dost pohotová na to, abyste uměla odpovědět a zaujmout? Na to žádný tahák není, musíte být vystavená té situaci a umět si poradit sama. Máte dost odvahy na to, přistoupit k němu a říci např. : Ahoj, já jsem Lucka a ráda bych se seznámila. Co třeba zajít spolu na kafe? Odpovědi se jistě dočkáte. A jak si s ní pak poradíte, je jen na Vás. Nebojte se komunikovat, on určitě nekouše..

Ohodnoceno: 2x
 
Od: luc
Datum: 19.10.15 18:18

Achjo, vidím to tak, že budu radA, kdyz se zmuzu na proste ahoj :-D

Datum: 19.10.15 21:39
avatar

K čemu Vám budou naše rady, pokud nejste sama schopna vymyslet, jak jen oslovit?

Použijete-li některý z našich návrhů a on zareaguje jinak, než budete čekat, nebudete vědět, jak pokračovat.

Spíše přemýšlejte o tom, co máte s člověkem, který Vás zajímá společného, a na toto téma začněte hovor.

Nebo můžete porposit o pomoc s cvičebním plánem na doma...

Ale hlavně si uvědomte, že s trenéry fitness to bude hodně podobné, jako s "miláčky" na dovolených.

Do fitka chodí hodně žen a dívek, klidně jich kolem sebe může mít desítky...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.10.15 21:48
avatar

Nechci vám brát iluzi z nabušeného fitkového borca, ale... co když se na vás podíval proto, že máte pěknou figuru, jste mladá kočka a nic víc za tím není? No ale jestli chcete pro něho vymyslit nějakou otázečku... tak se ho zeptejte, které svaly na svém těle byste podle jeho názoru měla zlepšit?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: luc
Datum: 19.10.15 22:48

No jako jasné, že se na mě podíval asi proto,že jsem se mu líbila... Do fitka chodim jen v sportovní podprsence, docela to budí celkove pozornost a ohlasy :D ale tohle je trošku něco jiného. Ten kluk vypadá hrozne slušně tak jako "vylekaně" ..což je paradox na takového "medvěda" :-D

Našla jsem ho i na fb, tak jsem si říkala, že příště ho pozdravím..pak uvidím a poak už tam nebudeme chodit.., takže bych se pak mohla snížit na to mu napsat..opravdu snížit. . .

Jinak ano, opravdu počítám s tím, že tihle krasouni vidí pěkne holky denně a urcite se také radi na ne podívají. Ano vím to :D

Od: kutululu
Datum: 21.10.15 11:42

A co budete mít z toho, že ho pozdravíte? Budete doufat, že se s Vámi on sám dá do řeči? Já do fitka nechodím, takže se v tom nevyznám, ale určitě je spousta konverzačních otázek ohledně posilování. Připravené konverzace většinou nedopadají podle představ, je velice těžké poradit konkrétní otázku, když neznáme veškeré okolnosti, nejlepší je spontánnost. Když se někde "náhodou" potkáte, u posilovacího stroje, šatny či automatu tak prohodit něco k tématu nebo se konkrétně na něco zeptat. Když budete pouze procházet, tak vážně asi víc než úsměv a pozdrav nestihnete.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axus®
Datum: 20.10.15 13:24
avatar

Zeptej se ho, co si mysli o Tvem zadecku, jestli ho mas dost vysportovanej, ze si myslis, ze by Ti s nim mohl trochu pomoct na nem zapracovat, kdyz je teda ten trener a pekne ho na nej pri tom vyspul.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: luc
Datum: 20.10.15 17:52

Ha-ha-ha.

Od: olinlitomericko
Datum: 20.10.15 21:46

Většina "posílenejch" svalovců je sebevědomá a zájem žen o ně je velký. Pozor můžou i srdce žen zlomit...Co tak znám nás chlapy, tak se nám hezké zvědavé "ženské" líbí. Zeptej se ho jak na sobě už dlouho maká, jestli má přítelkyni a jestli ne, tak jestli nezajde na kafe nebo spíš na Colu do restauračky vedle fitka. Buď půjde nebo tě odkopne. Víc se stát nemůže, maximálně Ti ještě dá telefonní číslo. Pokud ho máš přes FEJSBŮK prokleplýho, nemáš už vůbec co ztratit a ptej se...Za zeptání nic nedáš.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jinx®
Datum: 21.10.15 09:31
avatar

Aha,takze generacia FB co uz postupne zabuda komunikovat inak nez cez FB...hmmm smola.Berme to ako to je...co uz.

"Zeptej se ho jak na sobě už dlouho maká, jestli má přítelkyni a jestli ne, tak jestli nezajde na kafe nebo spíš na Colu do restauračky"
Myslim ze ak toto napisal chlap tak je to fatal error.Zda sa mi moc blbe pytat sa na priatelku a za druhe taky trener uz z principu nebude chlastat nejaku colu...leda tak na umytie zachodu ...na margo stravovania a cvicenia.


doplněno 21.10.15 09:37:

O.K.,berem spet.Nechcem nikoho urazit ale po precitani dotazu som nadobudol hned ten dojem ohladom FB.Ono asi ti neostane nic ine len zainvestovat a chodit tam castejsie.On uz sa nejako chyti a nejaka konverzacia uz casom zacne.Neviem ako v tej konkretnej posilke ale u nas si treneri brali klientov na sukromne hodiny a mali predpisany treningovy plan.Mozno nastava zmena v tvojom zivote:).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lolypa*
Datum: 21.10.15 14:08

No také se mi nelibi, co mi pan poradil :D

Nakonec snad vážně jen udělám svůj nejlepší úsměv a pozdravim :D

Jinak nemůžu chodit i kvůli času, jsem v matirutaku,takže teď to nejde :(

 

 

Od: luc
Datum: 21.10.15 18:56

Sakra nedokážu používat jen jednu přezdívku lolypa, Luc, obě moje..

Datum: 21.10.15 20:19
Co takhle za nim jit a poprosit ho jestli by ti neporadil s nejakym cvikem? :)
Ve fitku si lidi tykaji, takze treba "Ahoj, mohl bys mi poradit/zkontrolovat spravnou techniku na tomhle stroji/tohodle cviku?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: eudgjfu
Datum: 21.10.15 21:36

To jsou rady tady. Popros ho, ať ti ukáže, jak se cvičí na nějakém stroji. Při tom můžeš začít - jak dlouho už to dělá, jestli ho to baví atd. Jestli bude mít zájem, tak se konverzace už nějak rozjede, on se taky na něco zeptá atd.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: luc
Datum: 26.10.15 19:38

Tak Jo lidi, dneska mi pomohl nandat cinky na stroj :-D

Ale zalibil se mi kluk (spis uz tak 28let), ktery se na me asi 3krat usmal )

Prijdu si vazne jak 15lety parchos, ale proste ppotrebovala bych neco, s cim za klukem c.2 muzu jit, neco jako radu pro stydlivku bych rada.. :D

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.