Složitá situace

Od: Datum: 18.10.15 19:26 odpovědí: 5 změna: 19.10.15 09:44

Zdravím, jsem teď dost psychycky na dně. Zhruba před rokem, jsem se seznámil s jednou mladou paní. Věděl jsem že žije s přítelem, se kterým vychovává dvě děti. Potkávali jsme se ve městě, sem tam i někde v baru a zhruba před půl rokem jsme k sobě začali mít poněkud blíž. Po jednom večírku, mi navrhla že by jsme mohli jít společně na oběd a dala mi svoje telefonní číslo. Já v té době nezadaný jsem to bral jen jako takovou srandu. Situace však vyvíjela trošku zvláštně.Začali jsme se vídat daleko víc, navštěvovala mě v práci, psali jsme si smsky až jednou jsme spolu strávili noc. Po té se mi svěřila, že vůbec neví proč to udělala a že je to poprvé. Zároveň mi ale řekla, že jí to doma s přítelem neklape, a že by byla ráda kdyby ten náš započatý vztah fungoval i nadále. Postupem času však došlo k tomu, k čemu asi dojít muselo. Zamilovali jsme se. Schůzky byly čím dál častěji a zjistili že jeden bez druhého prostě už nedokážeme být. Sama mi že jí to doma prostě neklape, a že s partnerem je jen kvůli dětem. Doslova řekla, že se doma dusí. Jednou, když byla v nějakých depkách, mi večer napsala zprávu, že mě chce vidět.Neváhal jsem a vyrazil jsem k ní, povídali jsme si, kouřili a z ničeho nic se tam obejvil její partner. Donutil jí odejít domů, kde se vyptával co to mělo znamenat. Ona díky psychycké nepohodě přiznala že se scházíme, že si píšeme a že jsme spolu spali. Závěrem mu řekla, že se s ním necítí dobře a že by chtěla odejít. Stav pokračoval tak, že její partner mě navštívil v práci, kde mi šíleně nadal a doufal že to skončilo.Přítelkyni vše odpustil a začal se chovat úplně jinak, než kdy dřív. Najednou jí začal věnovat až přílišnou pozornost, která jí byla až nepříjemná. Náš vztah tím však ale neskončil. No a minulý týden to vyvrcholilo, řekla mu, že už takhle dál žít nemůže a že je rozhodnutá od něj odejít. Partner neváhal, navštívil mého otce v práci, volal přítelkyniným rodičům a opět navštívil v práci i mne, a vyhrožoval mi. Musím však říct, že to s ní myslím opravdu vážně, ačkoliv je mezi námi velký věkový rozdíl, jsem ochoten ji přijmout i s dětmi a ona to cítí uplně stejně. Prostě mám pocit, že jsme se tak dlouho hledali až jsme se našli. Nyní mám ale strach co se bude dít dál. Partnera znám jen z vyprávění a myslím si, že je ochoten svoje výhružky klidně splnit. :( Poraďte, co dělat a jak se zachovat? Děkuji...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ju®
Datum: 18.10.15 19:34

Rada neexistuje od záčátku si věděl že má děti a partnera - vyřešte si to sám, cokoliv vám kdo poradí je sice rada, ale k ničemu, předpokládám ,že je již jednou rozvedená a žije s partnerem, aby to nebyla přelétavka a jak se jí znelíbíte kopne vás do ři... a půjdete do kopru...ale když je láska opravdová...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.10.15 20:16

Souhlasím s ju.

Takhle skvěle si rozumět může po pár letech ne-li měsících i s někým jiným. Jinak rozhodnutí je jen a pouze na Vás :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 18.10.15 20:36

Pro mě nepochopitelný začátek. Vy jste měl a máte zájem o paní se 2 dětmi, se kterou jste se setkával v baru?

Je to opravdu dobrá matka, schopná žena zvládající domácnost? A ještě si stěžuje, že jí to s přítelem neklape. Co vlastně chce, jak si představuje budoucnost?

Pouvažoval jste na možnost, že se s paní cítíte dobře, ale její děti Vás nemusí přijmout? Děti Vás mohou i nenávidět. A přijdou do puberty a budou matce i Vám vyčítat odchod z již možná zažitého soužití. Další tatínek na obzoru.

Toto vezměte v potaz. Jak jsou děti staré, chodí paní do práce? Kam se přestěhujete, kde budou děti chodit do školy? Jak se podělíte o zvýšené náklady na živobytí a bydlení. Omlouvám se za tyto přízemní věci, když Vy se vznášíte v oblacích.

Pokud jste ale oba našli oba lásku na celý život, co Vám k tomu můžeme říci, nikdo neví, co bude za tři roky nebo později? Budiž Vám přáno, ale rozhodnutí je na vás.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.10.15 09:32
avatar

A kde teda vlastně ta přítelkyně žije? Vy píšete, že Vám v depce napsala, že Vás potřebuje vidět. Vy jste jel za ní a u ní jste si povídali. Najednou se tam zjevil její přítel, který ji donutil jít DOMŮ. Kam domů? A kde se teda ten přítel zjevil? A kde byly v té chvíli její dvě děti? Nejela ona za Vámi domů a nenechala své děti samotné? Pořád mi to nějak neštymuje. A jak velký je věkový rozdíl? Kolik je Vám opravdu let? Píšete, že ten přítel dokonce navštívil Vašeho otce a u něho se zřejmě dožadoval nápravy. Pokud jste plnoletý, máte své zaměstnání a byt, tak proč šel ten člověk za Vaším otcem? Neříkám, že je to vyloučené, dnes je možné všechno, ale nevidím jak by tohle mohl ovlivnit Váš otec. Je to přece Vaše věc, s kým se stýkáte. Ale také píšete, že partnera znáte pouze z VYPRÁVĚNÍ a přitom o dvě věty výše píšete, že za Vámi přišel do práce, kde Vám vyhrožoval a nadával. Takže jak to vlastně je?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 19.10.15 09:44

Tak, tak, neznáte ho, ale on zná vašeho otce i kde pracuje?

Podle příspěvku Suzymon tam máte opravdu hodně nesrovnalostí.

Možná zase nějaká povídka, nebo test.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.