Jak sbalit učitele na VŠ

Od: Datum: 14.10.15 14:17 odpovědí: 6 změna: 14.10.15 15:58

V pozici studentka versus vysokoškolský učitel to není tak jednoduché, přesto se to některým holkám povedlo (ale ty se o své know-how moc nechtějí podělit). Jak se to vlastně dělá? Samozřejmě to, jestli se nechá sbalit, už je na něm, ale napadá vás alespoň nějaký způsob, jak se studentka může sblížit s VŠ učitelem tak, aby z toho případně mohl být nějaký vztah? Taky by mohl být trošku problém s tím, že ani nevím, jestli jsou ženatí. To vlastně ani nemám jak zjistit (jedině že bych se zeptala).


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 14.10.15 14:21
avatar

Jak se zblížit je obecně problém vztahů. Následky jsou - výpověď ze strany zaměstnavatele učitele X odchod z vysoké školy studentky...

Pilná studentka se nejprve učí a po získání titulu jde za svým bývalým učitelem a snaží se ho zbalit...

doplněno 14.10.15 15:08:

Zřejmě nechápete ten obrovský rozdíl Učitel x studentka a Pracovník firmy x spolupracovnice. Ono ani na pracovišti ty vztahy nejsou úplně nejlepší věc... říkává se "co je v domě, není pro mě" - platí zejména o pracovišti...

Ostatní zaznělo - navazovat vztah je běžná věc, učitelé nejsou výjimkou - pokud tedy budete učitelka na stejné škole...

Ohodnoceno: 3x
 
Od: pilnastudentka
Datum: 14.10.15 15:05

Kdyby měli všichni dodržovat nějakou etiketu a profesionalitu na pracovišti, tak se polovina lidí ani nikdy s nikým neseznámí a nikdy nevytvoří žádný partnerský vztah. Mnohé vztahy vznikají právě na pracovišti. Myslím, že to, co si kdo dělá mimo pracoviště a pracovní dobu nebo mimo školu je každého osobní věc a nevidím důvod, proč by za to měl někdo dostat výpověď nebo vyhazov ze školy.

Od: ben®
Datum: 14.10.15 14:32
avatar

Dobrý den, balte ho stejně, jako třeba topiče na VŠ - Vám přeci nejde o nějaké výhody, ale o čistou lásku a vztah, že? Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ria®
Datum: 14.10.15 14:49
avatar

Mě se na VŠ líbil učitel na fyziku - mladý fešák, vždy dřív sem byla z F trojkařka, a od něj mě to začalo opravdu bavit, takže od trojek jsem se vypracovala na jedničky, až jsem zvládla závěrečnou zkoušku na plný počet bodů.. Nakonci roku se zeptal, jestli bych s ním nechtěla někam jít.. Tak možná tím, že ho oslníte v jeho oboru zapůsobíte.. Jinak nevím.. Ostatní způsoby - jako výstřihy, lascivní pohledy mi připadají docela trapný.. :)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: krasula
Datum: 14.10.15 15:30

Učitelé na VŠ jsou většinou "ujetí" ve svém oboru. Tak si přijďte pro radu. Ale na problematiku se před tím podíveje, abyste měla oslnivé argumenty . Mne kdysi konečně oslovil jeden takový nesmělý asák z fyziologie . Při tanci se mne zeptal na naprosto zásadní věc : " Jakou máte krevní skupinu?"

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 14.10.15 15:58
avatar
Pardón,já tomu dotazu nějak nerozumím *nevi*
Vy chcete sbalit svého učitele,jenom proto,že to je učitel?
Vy nemáte zálusk na jednoho konkrétního,do kterého jste se zamilovala...
Vy potřebujete pouze kořist?...
To jsem z toho jelen *zed*
Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.