Jsem lesba nebo bi? Někdo podobná zkušenost?

Od: Datum: 14.10.15 13:20 odpovědí: 8 změna: 15.10.15 08:27

Dobrý den,

prosím vás o radu nebo alespoň o odpověď na otázku, zda jsem lesba nebo bisexuálka.

Studuji obor, kde jsou samé holky a když už tam studují nějací kluci, tak to jsou takoví moulové, kteří na mě působí přímo asexuálně.
Opravdu už si nevím rady, ale odjakživa mě přitahovali starší muži (+15), vždycky jsem se do nějakého zamilovala a zvlhla jsem už jen při pohledu na něj. Vždy z toho ale tak nějak sešlo, buď byl ženatý nebo měl jiné závazky, a tak jsem musela zase odejít s prázdnou. Poslední dobou už jsem ale tak moc frustrovaná a deprimovaná, že nevím, co si počít. Pohybuji se v prostředí, kde v tomto směru zkrátka nenalézám to, co hledám. Starší muže. A tak se děje to, co se děje. Aniž bych chtěla nebo to nějak ovlivnila, tak mě vzruší třeba i ženský zadek. Sex s ženou mi ale nic neříká. Jsem bisexuálka nebo lesba, když mě vzrušují ženská pozadí?

Díky moc za odpovědi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: velvetmoon
Datum: 14.10.15 13:35

Hezký ženský zadek jen vnitřně pochválíš...nic jiného...a jináč to není, žádné panikaření, to je jen tím, že nemáš prostě to, co tak potřebuješ. Jelikož ale studuješ, tak to je tvoje priorita, a na nějaké to láskování si ještě počkej :)

(je to jen vlastní projekce)

doplněno 14.10.15 13:41:

- nečumí chlapi na porno s penisy a spermou? :-D

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ben®
Datum: 14.10.15 14:18
avatar

Dobrý den, já bych řekl, že jste naprosto OK, ale jste hodně nadržená. Za ten výraz se omlouvám - zkrátka máte potřebu a není ji s kým realizovat. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 14.10.15 14:25
avatar

a není to takový to vntiřní "sakryš - pro takový zadek bych vraždila"? Ve 23 letech se mi zdáte spíš mnohem mladší.. tak 16-tiletá.. I holky umějí ocenit pěknou holku, to ale neznamená, že jste bi, natož lesba..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.10.15 14:42
avatar

Jsem četl pojednání, že všichni jsme bi a jde jen o míru vyhraněnosti. I ten nejteplejší homouš je trochu na holky, i ten nejzarytější heterák je trochu na kluky a jsou dokonce i univerzálové, kterým je to jedno a můžou s každou a s každým.

Si myslím, že váš problém je právě v onom prostředí. Vnější erotické podněty žádné, no a tak psychika prý začne cvičit a hledat náhradní řešení. Toto se stává celkem běžně v kriminálech, že z heteráků jsou po nějakém čase homouši a po návratu do normálního prostředí jsou z nich zase heteráci. Prostě to tak je.

Vy nejste lesba. Vy jenom nemáte s kým.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: nikc®
Datum: 14.10.15 21:27

Mně se dneska zrovna stalo, že po mě v práci koukala žena, hlas měla jako chlap a zblízka, když jsem ji viděla, tak mi připadalo, že je to muž předělaný na ženu. To byl asi ten univerzál, podle toho, co jste napsal :-D. A to jsem si myslela, že muž předělaný na ženu, je na muže.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.10.15 04:52
avatar
Kde jste prosím četl to pojednání? To bych si taky chtěla přečíst:-D
PS: Tohle se nestává celkem bezne, ani bezne, nestává se to ani zřídka aby se v kriminále chlap přeorientoval, a po propuštění se vrátil zpátky k hetero dráze.. Nenávidím americké filmy a historky s mýdlem ve sprše..
Ano, chlapi v kriminále mají sex, ale opravdu opravdu opravdu jedině ti, co tam teplí přišli.
Vynucený sex by se taky našel, ale to je jeden ze sta.
Přeskakování tam a zpět .. neexistuje-jestli takový člověk je, nemá jasno sám v sobě a své orientaci.
Takový komentář už jsem tady kdysi psala...
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.10.15 04:36
avatar
To je v pohodě, když jsem venku tak víc koukám na ženské než na chlapy. Nepřipadám si divná a už vůbec ne lesba, ale na hezký zadek se podívám ráda, v duchu písknu a ještě zatáhnu manžela za rukáv, ať to taky vidí:-D Umím ocenit když žena vypadá dobře, sice nemůžu říct, že by mě to vzrušovalo, ale podívám se. Co by ne :-D
Nedávno jsme v lidlu narazili na vyvinutou paní, byli jsme s manželem pár metrů od sebe, počkali jsme až paní i prsa zajdou za regál a letěli jsme si sdělit dojmy :-D:-D snad nás nikdo neslyšel :-D
Tak buď v klidu, nevypadáš na lesbičku, a i kdyby jo, tak coooooo...
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.10.15 08:27
avatar

*smich**smich* nedá mi nevzpomenout si na mou kamarádku ze Slovenska. Když ji balil jeden týpek na plesu. Neustále ji omýlal klišé hlášky a jak je krásná, a že je radost pohledět na upravenou ženskou...dost už otravoval, a tak mu odpověděla toto: "vieš chlape, bolo by omylom domnievať sa, že sa ženy krášli preto, aby sa páčili mužom. Robia to preto, aby vzbudili závisť u iných žien. Vieš ako to myslím"

no chlap odešel jako opařený, protože nepochopil pointu a myslel si že balil lesbu *smich*:-D*smich*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.