Práce v hospodě

Od: Datum: 13.10.15 11:17 odpovědí: 4 změna: 13.10.15 11:55

Dobrý den.

Studovala jsem jiný obor, ale nějak jsem se shlédla v práci v hospůdce.pracuji tako už asi 4 roky.V obyčejné venkovské i ve městě.Venkovké hospody mi ale přijdou perfektní, chodí známí lidé,kamarádi... ne jako ve městě že přijdou jednou a pak už třeba vůbec.problém je v tom že teď majitel hospudku zavírá a já bych ráda našl v okolí Brna opět hospodu na venkově, jen nevím kde hledat.Zkoušela jsem inzert ale tam samé Brno.

Nevíte o nějakém portálu s nabídkami pro venkov? nebo nevíte někdo z vás přímo o nějaké hospůdce u Brna, kde by hledali servírku?

Děkuji všem...hezký den

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 13.10.15 11:22

Tak si tu původní hospůdku pronajměte a pracujte na živňosťák. Už víte za tu dobu co je v hospodě špatně, co by se dalo zlepšit, čím přilákat klientelu. Na vekovských hospůdkách má málokdo na nájem + platit zaměstnance. Pracují tam obyčejně majitelé a jen vyjímečně záskok. Tak to zkuste, vystoupit z podnikání můžete vždy. Držím palce.

doplněno 13.10.15 15:16:

prosteja - proč tolik nedůvěry? Kdo nic nedělá, žádného snu nedosáhne. Skočte přímo za starostou obce, zná vás, vyptej se na podrobnosti. I starosta má zájem na fungování hospůdky v obci a pokud bude moci tak dá na prověřenou osobu jak na cizince. Základem každé fungující vesnici je kostel a hospoda. I podmínky výběrového řízení se dá napasovat na vaši osobu. Konzultace se starostou je zdarma, o co můžete přijít? S chutí do toho.

Ohodnoceno: 2x

Od: prosteja
Datum: 13.10.15 11:46

vím že to myslíte dobře ale tím jak v hospodách jsem tak vím, že i v tech venkovských je to tak- á bych ji i brala ale i na těch venkovech je to politika a různé kamárádíčkování s obecními úřady, dělá se výběrko a vlivní lidé z obce už to mají dopředu porozdávané takže obyčejný človíček navíc odjinud fakt nemá šanci..i když je to mlj sen..

Datum: 13.10.15 11:49

Ahoj, no máš tedy dvě možnosti: Internet jsi už asi zkoušela, tak pokud máš zájem o nějakou hospůdku na venkově, zkus se přímo ptát tam, až na nějakou narazíš. Nebo se poptej po známých, kamarádech a podobně, možná někdo v pohostinství pracuje.

Pokud máš nápady, jak něco vylepšit, tak souhlasím s rádcem uska, možná by bylo lepší zkusit štěstí sama a nějakou hospůdku na venkově si zařídit. Není to jednoduché, ale zase budeš mít možnost si sama rozhodnout, co a jak kde bude, budeš mít personál pod sebou, praxi jistě máš, stejně tak zkušenosti, takže bys vše skvěle zúročila.

Pokud půjdeš pracovat jako zaměstnanec, s největší pravděpodobností budeš muset pracovat tak, jak si přeje majitel hospůdky, přestože budeš mít na některé věci jiný názor. Ano, dobrý majitel dá na radu, jak něco zlepšit a podobně, ne vždy to ale je možné.

Napřed si tedy zkus ujasnit, co Tě láká více, samozřejmě podnikání je jisté riziko. Ale možná by ses mohla domluvit nějak s majitelem této hospůdky a nějak by to šlo, neznáme podrobnosti. Také přeji hodně štěstí, ať už se rozhodneš jakkoli.

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 13.10.15 11:55

Dobrý den, můžete zkusit výběr viz odkaz a poptat se. Zdravím!

http://www.e-hospody.cz/jihomoravsky-kraj

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.