Smrad z Lovochemie

Od: Datum: 13.10.15 10:07 odpovědí: 3 změna: 13.10.15 17:29

Dobrý den všem. Každý, kdo se někdy ocitl v blízkosti města Lovosice či přímo v jeho intravilánu, je dokonale v obraze. Příšerný smrad z Preolu, patřícího do impéria našeho pana ministra financí, kde také dotyčný poznal svou milující nemanželku Moniku. Zápach je všudypřítomný, jen občas, díky změnám větru, je přeražen mnohem příjemnější intenzivní vůní z továrny Mondelēz. Smrad z Lovochemie otravuje široké okolí; před pár týdny jsem si dal výšlap "Zlatou stezkou sedmi hradů" (Třebenice - Košťálov - Sutom - Vlastislav - Lhota - Medvědice - Kocourov - hrad Ostrý - Březno - Struženka - Lovoš - Opárenské údolí - Malé Žernoseky) a zápach z Preolu byl cítit prakticky neustále - byť s různou intenzitou. Dotaz směřuje ke znalým v oboru, ideálně zaměstnanci podniku či jeho příbuznému: Co přesně smrad způsobuje. Je to jeden konkrétní plyn, nebo snad jejich kombinace? Zápach je totiž stále stejný, jen střídavě slabší či silnější. Dle mých zkušeností dosahuje téměř k Ústí nad Labem, kteréžto šíření usnadňuje Porta Bohemica. Na opačné straně si ho užívají residenti Litoměřic. Děkuji a přeji hezký den.

P. S. Občané Lovosic jsou v tomto ohledu striktně rozděleni na příznivce a odpůrce, podobně jako obyvatelé Štětí kvůli tamějším papírnám Mondi. Důvody jsou zřejmé. *blee*


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.10.15 17:20
avatar

*sok* Myslíte, že kdyby ministr financí poznal svou milující manželku někde jinde, byl by smrad menší? Já se ho nechci zastávat, ale proč to sem pletete?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vejcenatvrdo
Datum: 13.10.15 17:29

Odpověď jako prase. Maryčko, dejte si svátek. *zed*

Datum: 13.10.15 16:03

Pracoval jsem 20 let jako technolog v jedné velké chemičce, která taky smrděla všemi směry. Od té doby, co byla dotlačena stížnostmi obyvatel a chápajícím městským úřadem, firma uplatnila naprosto jednoduchá opatření: plnění cisteren s odsáváním par a jejich likvidací, náhradou crčících ucpávkových čerpadel za bezucpávková apod. Dnes, když projedete kolem, tak skoro neucítíte, že vedle nějaká chemička je. Takže je to na úřadu a majiteli podniku. V dotyčném případě je to Agrofert.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.