Jak by jste jednali?

Od: Datum: 10.10.15 23:41 odpovědí: 7 změna: 11.10.15 16:19

Pozvete holku kterou jste viděli jednou, byla v pohodě, pozvete ji na kafé, ona pozvání příjme a rovnou se zeptá jestli si od toho slibujete víc?

Vzdali by jste to předem? Je to jasný náznak nezájmu?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.10.15 23:54
avatar

Podle mého názoru to sice může být náznak nezájmu, ale jde tou otázkou sama proti sobě ... váš vztah se může vyvinout nejrůznějším směrem, můžete zůstat přáteli, známými, můžete prostě obohatit jeden druhého, aniž by jste hned spolu měli něco "víc". Rozhodně být ní, bych na kafé šla, proč ne, ale být vámi netlačila bych na pilu, když vím, že tu ta otázka zazněla.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.10.15 00:09
avatar

Podle mne záleží v jakém kontextu a hlavně jakým tónem byla otázka podána, přecijen to mohlo být opačně, třeba si nebyla jistá proč jste ji pozval, může mít zájem, a jen se chtěla pro sebe ujistit zda to s ní myslíte vážně a chcete něco víc, nebo vám jde jen kávu

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 11.10.15 00:18
avatar

Dobrý den, ta slečna položila otázku, ale nepíšete, jakou dostala odpověď. Víte, co po ní chcete? Řekl jste jí to? Podle Vaší odpovědi té slečně by se mohl odvíjet (předpokládat) další průběh. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: gtmd
Datum: 11.10.15 10:55
To je dost divná otázka teda. Reagovala bych otázkou, jak si to představuje ona a proč se ptá a co ona si slibuje. Teprve potom bych odpověděla.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: krasula
Datum: 11.10.15 13:08

Já, být Vámi, odpovím humorně a s úsměvem : To se teprva uvidí, ne? Lze dodat: Podle toho, jak zaboduješ Jedině pohodově a s milým humorem na takové otázky. Zlehčíte situaci a budete přitažlivější, než úpěnlivý morous..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.10.15 16:02
avatar

Musel jste říci nebo udělat něco, co ji zmátlo. Je to asi otevřená povaha a tak se zeptala. Není to znamení nezájmu, jen chtěla vědět. :) Není problém být také otevřený a říci, že prozatím poznávání u kávy a pak se uvidí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.10.15 16:19
avatar

A co si od toho slibuješ? Co jsi jí odpověděl? Já myslím, že sám nevíš, co od toho očekávat a ani nevíš, jestli má vůbec smysl ji na to kafe zvát.

Jak můžeš očekávat použitelnou radu, když neuvedeš ty nejpodstatnější informace?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.