OBV Allfinanz

Od: Datum: 10.10.15 19:25 odpovědí: 3 změna: 11.10.15 01:19

Dobrý den, mám dotaz:

Můj syn se nechal zblbnout od pochybné OBV Allfinanz. Nic mi o tom neřekne, chodí v obleku na jakési školení. Nemám tušení, o co tady jde, ale podle toho, co jsem našla na netu, není to nic dobrého a mám vážné obavy aby nespadl do nějaké obří levárny, popřípadě aby mi na dveře jednou nezaťukal exekutor! Prosím o Vaši radu a zkušenosti. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mate59
Datum: 10.10.15 19:53
Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.10.15 20:18

Tuto stránku jsem taky našla, ale nic konkrétního jsem se nedozvěděla. Jde o klasickou pyramidu. Zajímalo by mě na co je lanaří, co jim slibují, kolik platí za školení?

Datum: 11.10.15 01:19

Já bych to neviděl zas tak černě. OVB je klasický multilevel, kde bude muset hledat klienty a nabízet finanční produkty. Pravděpodobně na tom příliš nezbohatne, ale může mu to dát zkušenosti a mají kvalitní školení na prodejní dovednosti, které může využít třeba v jiné práci.

A jsou i tací, kteří se díky OVB vypracovali a teď tam berou statisíce měsíčně, ale těch je opravdu minimum, většina lidí tam do roka skončí...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.