Exekuce

Od: Datum: 08.10.15 15:45 odpovědí: 4 změna: 08.10.15 16:49
Dobrý den mám dotas.neoficiálně jsem bydlel u bejvale přítelkyně kam jsem si i nechaval zasílat poštu po měsíci mne vyhodila a ted se zdrzuji po kamaradech došel na mne exekucni příkaz a oni jdou po me bývalé přítelkyně která bydlí v pronájmu a chtějí ji zabavit věci jenom kvůli tomu že jsem si k ni nechával posílat poštu.přitom jsem u přítelkyně neměl žádnou smlouvu nic ani trvalou adresu bydlel jsem u ni neoficiálně takže by měli jít po mne podle trvalé adresy a ji dat pokoj?nebo se chci zeptat jak tu to situaci vyřešit aby jí za mne exekutoři nevihrozovali sebranim věci když exekuce je moje za odpověď moc děkuji už nevím kudy kam
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.10.15 16:17

Vy v tom asi moc mimo zaplacení dluhů dělat nemůžete-exekutor může jít a půjde všude tam,kde se může domnívat že máte uložený majetek,např .k Vašin rodičům,sourozencům atd.Jinak-nejsem sice češtinář,ale ty Vaše hrubky bijí přímo do očí!

Ohodnoceno: 2x

Od: pol
Datum: 08.10.15 16:48
Děkuji za odpověď PS:omluva za chyby píší přes tel
Datum: 08.10.15 16:18

Všude, kde se fyzicky zdržuješ je předpoklad, že tam je něco tvého. Tedy do problémů zatáhneš každého, koho poctíš svou přítomností. Oficiální adresa, trvalé bydliště, smlouva a podobné maličkosti pro exekutora nic neznamenají. Každý z těch tvých dobrých přátel, u kterých jsi se zdržoval, bude muset prokazovat, že věci nejsou tvoje.

Ohodnoceno: 2x

Od: pol
Datum: 08.10.15 16:49
Děkuji za odpověď

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.