Rozvodové řízení bývalých vlastníků domu - vy

Od: Datum: 08.10.15 12:25 odpovědí: 1 změna: 08.10.15 16:49

Dobrý den,

Minulý rok v září jsme koupili RD. Původní majitelé mají aktuálně majetkové vyrovnání, a právní zástupce bývalé majitelky vyvolal schůzku k ohodnocení přestavby našeho domu, která proběhla v roce 1995 původními vlastníky. V kupní smlouvě máme psáno, že zaplacením kupní částky zanikají veškerá práva k domu. Musím je pustit dovnitř a nechat je fotografovat vnitřek našeho domu? Nelíbí se mi, že se zde budou pohybovat jak původní majitelé, tak jejich právní zástupci a dá se říct že budou prolízat celý barák a fotografovat náš zařízený dům!

Již zde byli na jaře, bez jakéhokoli předhcozího oznámení sem přijela bývalá majitelka na ohodnocení domu a její právní zástupce a žádali mne, abych je do domu pustil dovnitř, s čímž jsem nesouhlasil a řekl jim, že dům je již v mém vlastnictví a že původní majitelé zde již 3/4 roku nebydlí a že mne jejich spory nezajímají. cca po 4 mesících mi došlo od soudu, že je musím dovnitř pustit, jinak to budou brát jako bránění soudního jednání.

Díky za každou radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.10.15 16:49
avatar

Pokud došlo k rozhodnutí soudu, že pro majetkové vypořádání bývalých majitelů je nutno udělat znalecký posudek, pak vám nezbývá než se rozhodnutí soudu podvolit jinak by mohlo dojít k sankci.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.