Co k nemu citim?

Od: Datum: 06.10.15 22:57 odpovědí: 4 změna: 07.10.15 19:52

proc me neco pritahuje k cloveku, o kterem vim jen par zakladnich informaci? je to kamarad meho kamarada, ktery nas seznamil, na oslave jeho narozenin jsme si chvili povidali, mame par spolecnych zajmu, usnuli jsme vedle sebe a on me celou noc drzel za ruku, nic vic se nestalo.

byla jsem s nim ani ne dva dny, dala bych o nem dohromady tak 10vet, vic o nem nevim, citila jsem se s nim hrozne dobre, porad na neho musim myslet.

neco me k nemu pritahuje, takovy pocit jsem jeste nikdy k nikomu necitila.

pozdej sem se dozvedela, ze uz ma nekolik let pritelkyni.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.10.15 23:01
avatar
Feromony? Tak se vysvětluje láska. Je jedno, co nám říká rozum. Právě pracuje podvědomí... Mona
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.10.15 23:10
avatar

Do života Vám vstoupil někdo nový, zajímavý. Někdo, kdo Vás zaujal a přitahuje. A možná tím spíše, že je zadaný. Inu, splašeným hormonům a citům holt člověk neporučí...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: disociace
Datum: 07.10.15 17:16

Že to vůbec řešíš co k němu cítíš. Lituješ že se "nic nestalo"? No tak ho někam zatáhni kde bude klid, skoč na něj, je to chlap ten se bránit nebude tím spíš že má už teda dlouho jednu přítelkiňu. Když vám bude i pak fajn tak spolu choďte, dneska se to bere jinak a nějaká milenka milenec bokem navíc nikdo moc neřeší.

Kdyby takhle přemýšleli naši předci co přefikli všecko chlupatý-prsatý co vypadalo jako opice co neuteklo, to by sme tady nebyly a neadrtálci by byli vyhubeni místo asimilace(od slova Asi -Milovat se).

Jestli teda máte oba víc jak patnáct let. ke dvaceti rokům už to vůbec nemusíš řešit a ve třiceti budeš prosit aby si někdo lehnul vedle.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.10.15 19:52
avatar

Taky bych se přiklonil k těm feromonům. Mám podobný zážitek. Kdysi dávno jsem potkal jednu dívku, která mě čímsi zaujala. Viděli jsme se jen jednou, ale já na ní od té doby často myslel. Dokonce se mi o ní občas zdálo. Jediný kontakt s ní byly novoročenky, které jsme si každý rok posílali. V následující době jsem se oženil, zplodil 2 děti, rozvedl, měl pár přítelkyň... Uteklo neskutečných 36 let a my se zase potkali (no úplná náhoda to nebyla ;)). Já, který na ulici nepoznám vlastního bráchu, jsem jí poznal už z dálky. Od té doby jsme se pár let občasně setkávali, chodili do čajoven či na skleničku, svěřovali si svoje radosti i starosti... Nic víc mezi námi nebylo a v podstatě jsem jí ani pořádně neznal. I tak jsem pro ní byl ochotný udělat téměř cokoliv. Takže co to způsobovalo? Tahle otázka zůstala bohužel navždy otevřená. Happy end se nekonal. Osud tomu nepřál.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.