Jak mám udělat další krok a mám u ní šanci?

Od: Datum: 02.12.12 22:32 odpovědí: 5 změna: 03.12.12 08:16

Ahoj,

asi před 8 měsíci jsem přišla na to, že jsem lesba. Už dávno před tím jsem si uvědomovala, že se mi víc líbí pohled na ženské tělo než na mužské...ale o tom tady teď nechci mluvit... Potřebovala bych radu. Tento rok jsem nastoupila do prváku na střední a asi po prvním týdnu školy jsem potkala na chodbě nádhernou slečnu. Úžasem sem mi podlomila kolena a já věděla, že ji chci poznat. Chodí do prváku jako já, ale na jiný obor. Pravidelně se vídáme na tělocviku a já z ní pokaždé nemůžu spustit oči. Nedávno jsem se konečně odhodlala a napsala jí. Byla to jen záminka, jak jí napsat, ale myslím si, že to prokoukla...byla velmi milá a na druhý den v tělocviku se na mě nádherně usmála a párkrát jsem ji nachytala, jak na mě kouká...vždycky, když jsem se na ní podívala, uhla pohledem a se zájmen studovala strop. Přišlo mi to velmi roztomilé :)). Podobných situací máme ještě pár, ale já si pořád nejsem jistá, jestli ke mně chová stejnou náklonnost jako já k ní. Teď mám docela problém s matematikou a ona se zmínila, že je v matice dobrá, tak mě napadlo, že bych ji mohla poprosit o doučování, ale mám strach z odmítnutí...Jak mám udělat další krok? A mám u ní vůbec šanci?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: briketa007*
Datum: 02.12.12 23:27

Ahoj, máš u ní asi tak 4 procentní šanci , jdi do toho *uspech*.

Od: askmenow*
Datum: 02.12.12 23:52

Achjo, že tyhle hloupé nevtipné "vtípky" a průpovídky ještě někoho baví.

K otázce jako takové: To, zda u ní máš šanci, nebo zda to, jak se projevuje, jsou z její strany jen přátelské signály, ti asi nikdo takhle na dálku nepoví. Určitě se s ní pokus nejprve blíže poznat, třeba jí požádej o to doučování, nebo třeba vyražte do kina - ale zatím jako kámošky. Uvidíš, jak se k tobě bude chovat, když budete samy. Třeba začne mluvit o klucích a zjistíš, že není lesba. Třeba jednou zjistí, že jsi lesba ty, a uvidíš, jak se zachová... Vždy je lepší druhého nejprve poznat a až pak ho zkoušet "balit", ať jde o vztah heterosexuální, či homosexuální, řekla bych.

Od: briketa007*
Datum: 03.12.12 00:01

Nemyslel jsem to zle, jen jsem shrnul tvůj odstavec do jedné věty. Prostě zkusit se to musí.

Od: hop®
Datum: 03.12.12 00:02

Myslím, že si z nás "Pan Ježek" dělá šoufky...

Od: krkovicka*
Datum: 03.12.12 08:16

Mě by spíše zajímalo zda existuje něco jakoby "radar" na heterosexuální a homosexuální orientaci pohlaví o které byť pohledem jevím zájem.Připadá mi málo pravděpodobné že by se tenhle případ udál bez odezvy zda jí to polichotilo nebo se dívka naštvala...

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.