Beznadějně zamilován

Od: Datum: 03.10.15 09:22 odpovědí: 7 změna: 03.10.15 18:37
Jsem už 2 roky beznadějně zamilován, co když mi to vydrží už navždy? Tolik lidí už mi říkalo, ať na to kašlu, po dobrém i po zlém, snažili se mě navádět na jiné holky... Ale všechno marné, mám v hlavě pořád jen tu jednu a myslím na ni i ve společnosti jiných holek. Šanci ale u ní nemám, i když jsme kamarádi, chová se ke mně většinou celkem chladně.
P. S. Nedávno se mi zdál sen, že mě zastřelili, a prý tento sen znamená beznadějnou zamilovanost.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.10.15 10:47

- no já jsem byla taky beznadějně zamilovaná do Matušky a přežila jsem to - taky to přežijete !

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.10.15 11:13
Moje babička: takéééjch ještě bude .. :-D
A fakt že jo.

Od: ben®
Datum: 03.10.15 11:56

Dobrý den, budu trochu tvrdší. Asi jsou jen dvě metody, jak se z toho dostat (tedy, jestli se z toho vůbec dostat chcete - třeba Vám to vyhovuje). První metoda je najít si jiný objekt k milování. Druhá metoda je znechutit si ten současný objekt milování, t.j. uvědomit si špatné vlastnosti té slečny (protože ona je má - jen je přehlížíte). Zdravím!

Datum: 03.10.15 12:41

nevim kolik ti je, ale nejsi jediny kdo si tim prosel. NECH TOMU CAS,NAJDES JINOU A I LEPSI! zivot je jako kapka v mori abychom si ho zaplacali jednou treba i beznadejnou zamilovanosti!

preju ti at najdes svou zivotni dusi a mas krasny zivot!

Zkus hledat tam kde treba provozujes sve hobby!

Od: jsemarny
Datum: 03.10.15 18:20

Je to se mnou dost marné...

Datum: 03.10.15 18:27

Já si myslím, že nejsi úplně marný. Všichni, věř, že úplně všichni máme v paměti dobře uloženou první lásku. Ať už byla nenaplněná nebo ta, se kterou jsme se rozešli. Ať už v dobrém nebo velmi divoce. Stejně zůstává v koutečku paměti a v koutečku srdíčka. ;)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.10.15 18:37
Přejde té to jako každého z nás.. Chce to jen čas a možná hodně dlouhy, ale čas pomůže..Co pises jsem taky zažila a bolelo to jako čert.. Přestala jsem jíst, žít, život už neměl smysl..Dnes mam o 15 let víc než tehdy a děkuju Bohu, že jsem s tím klukem nezůstala, protože dnes vidím jakej je to vůl, ale tehdy jsem byla strašná mladá, naivní a blbá..Dnes se už všemu uprimne směju..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.