Má někdo zkušenosti s domácí prací?

Od: Datum: 02.10.15 09:50 odpovědí: 3 změna: 02.10.15 13:54

Dobrý den,máte prosím,někdo zkušenosti s domácí prací? Plnění obálek,nebo různé kompletace materiálu? Poraďte.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.10.15 11:46
avatar

Tohle se tady omílá už několik let. Je to blbost. Plněním obálek a kompletací čehokoli, nic nevyděláte. Pokud něco umíte, tak si dejte třeba inzerát ve Vašem městě na nějakou vývěsku. Nabídněte své služby.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.10.15 12:57
avatar

Jonathane, přemýšlejte:

Zaplatil byste někomu za "naplnění obálky" 10 či více Kč?

A stejné je to s těmi, kdo takovou "práci" nabízejí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.10.15 13:54
avatar

O jednoduché manuální práce je velká poptávka. Většinou je nabízí firmy v okolí bydliště, protože zavážet materiál mnoho kilometrů není rentabilní. Hodně těchto jednoduchým prací dnes zvládnou stroje ve fabrikách.

Jinak inzerované nabídky od soukromníků - jednotlivců jsou na 99,9 procent podvody. Chtějí za to peníze dopředu a to je vlastně ten jejich výdělek.

Jinak chráněné dílny s postiženými lidmi by mohly vyprávět, jak takové práce shánějí a je jich zoufalý nedostatek. A když už nějaký takový typ práce seženou, tak si ji drží co to jde.

Dneska si takovou práci můžete sehnat leda přes kamaráda - známého, který ji pouští a přenechá ji Vám. A vůbec, znáte někoho, kdo takovou práci má? Asi nikdo, že. To ji pak máte zaručenou, ale z novin a inzerátů na webu skočíte někomu na špek.

Práce dobrá, sice těžší, když už nic jiného, ale určitě zaplacená, je roznos novin od pošty v ranních hodinách a chvilku jdou dělat i roznosy letáků. Pokud jste mladý, tak to zvládnete a přitom si můžete hledat jinou práci. Nebo to na poště okouknete, jaký je tam cvrkot a a přejdete na doručovatele.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.