Platební karta Blesk peněženka

Od: Datum: 01.10.15 15:26 odpovědí: 6 změna: 01.10.15 23:16
avatar

Dobrý den.Nemáte někdo zkušenost s platební kartou Blesk peněženka?Na jejích stránkách jsem si přečetl,že funguje jako běžná platební karta u obchodníků a v našich i zahraničních e-shopech.Tato karta se dobíjí jako třeba telefon.Na kontaktních místech Sazky.Musí se aktivovat zavoláním na číslo,uvedené na jejich stránkách.Karta stojí 125,- a její počáteční stav je 0,-Jde mi o to,jestli tu kartu mohu dobít hned při koupení v trafice,nebo ji musím nejprve aktivovat.A pak jsem se také na stránkách nedověděl,jestli je nějaké minimální dobití.Nebo hledám špatně.Chci ji používat hlavně při nákupu na e-bayi a Amazonu.Děkuji.

http://penezenka.blesk.cz/


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.10.15 19:23
avatar

Děkuji.

Od: janagrabiec
Datum: 01.10.15 21:53
Služby BLESK nedoporučuji! Myslím si, že existuje jiný způsob než je BLESK peněženka.
Pořízení karty stojí 125,- Kč tuto částku Vám nikdo nevrátí! Každý vklad na kartu je za 25,- Kč.
Myslím si, že je to krádež protože ihned jsme na částce 150,- Kč za nic! Jinak to funguje jako běžná karta.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.10.15 22:04
avatar

Já vím,ale nemám,ani si nechci zřizovat internetové bankovnictví a potřeboval bych to jen na vyjímečné nákupy na ebayi nebo Amazonu.Na nic jiného.Jen jsem pořád nezjistil,jestli tam je nějaký minimální vklad,jako je třeba na telefonní kartě.A také jestli se může aktivovat ihned při koupi(stav 0,-)nebo až po prvním dobití.V těch odkazech,co poslali rádci je informací dost,ale tohle jsem nenašel.

Datum: 01.10.15 23:07
avatar
Podle mě můžete dobíjet až po aktivaci. Věřím, ze na oficiálním webu najdete bližší info. Nicméně musím dodat, ze vyřízení/založení účtu u banky je mnohem rychlejší a hlavně zdarma. Účet můžete zřídit osobně do 10-15 min v každé bance nebo za tři minuty na webu. Smlouvu vám doveze kurýr. Samozřejmě je to vaše věc, ale tyhle banky mají mnohem lepší kurzy pro nákup v zahraničí. A taky žádné poplatky za příchozí nebo jiné platby. Ja osobně mám několik účtů u pěti různých bank, nic me to nestojí. Hlavně mi tam nikdo nesahá na peníze, jak je patrné z odkazu. Je to ale jen vaše věc, a osobně nevidím důvod, proč někomu platit, když to jde zdarma.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.10.15 23:16
avatar

Děkuji za info.Hezký den.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.