Focení prezentací

Od: Datum: 01.10.15 15:23 odpovědí: 4 změna: 02.10.15 11:03

Zdravím,

chci se zeptat na jednu věc. Jsem studentem VŠ a rád bych si sem tam nějaké ty prezentace/slidy fotil, místo opisování, protože někteří prezentující prezentované slidy rychle přehazují.
Zajímá mě, jak je to s autorským právem, neboť jsem se doslechl, že to mohu fotit, protože ta prezentace byla uvolněna veřejnosti.

Jaká je pravda?

Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.10.15 15:30
avatar

Jedná se o pořízení kopie pro vlastní osobní potřebu, tedy legální. (§30 autorského zákona)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.10.15 11:01

Děkuju moc :)

Od: k2
Datum: 01.10.15 15:32

Chcete-li udelat z daneho predmetu zkousku, tak bych do toho zakon moc netahal. Je slusnosti se prednasejiciho zeptat, zda si muzete prezentace fotit ci celou prednasku nahravat. Drtiva vetsina s tim nema problem a navic, pokud je pozadate, Vam ty prednasky klidne poskytnou v elektronicke forme...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.10.15 11:03

Jo tak toto je z hlediska dobrých mravů jasné... mě hlavně zajímalo, jak je to upravené v zákoně. :)

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.