Mám chodit pravidelně na kontroly, na gastru?

Od: Datum: 01.10.15 15:01 odpovědí: 5 změna: 05.10.15 19:27

Dobrý den. Kdo chodíte na gastroenterologii. Beru 2x denně léky na dr. tračník. Ale doktorka mi naposledy řekla, před rokem a půl, že se mám ozvat jen v případě potíží. Neměla bych tam chodit na pravidelné kontroly? Když se teď třeba objednám, čekám měsíc-dva než mě vezme. Uvažuji, že přejdu asi jinam, protože mi vadí její přístup. Zkrátka mi nesedí. Říká mi pokaždé, když tam jdu, že jsem podobná hrozně tátovi a máma je taková povahou... Oba k ní chodí. Jako doktorka je asi dobrá. I sestřičky jsou tam fajn. Proto budu trochu riskovat, když přejdu jinam. Děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.10.15 15:06
avatar

Jak dlouho jste v ordinaci? Půl hodiny? Ani ne. Za půl roku? Co to řešíte? Proč tohle prožíváte? :-D Když je vám dobře, nechoďte tam. Když jste zdravá, nikam nemusíte chodit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.10.15 22:31

Kdo bere 2x denně léky není zdravý. Prostě ne.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: nikc®
Datum: 05.10.15 19:27

Máte pravdu. Nedávno jsem si dala topinky a bílé vínko 2 dcl a týden jsem s žaludkem marodila. Zdravý člověk by se z toho rychleji dostal. A souvisí to s tím, že beru léky na dr. tračník. Zkrátka mám pocit, že mě tam ta doktorka nechce a proto budu chodit někam jinam. Ani za pozdrav jí nestojím. Není ani v hodnocení lékařů.

Od: wamp®
Datum: 01.10.15 15:18
avatar
Dobrý den.
Řekla Vám,že se máte ozvat v případě potíží?
Tím je řečeno vše.
Léky máte,problémy nemáte.
Tudíž,nikam chodit nemusíte ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.10.15 17:34
avatar

Nikc, když Vám nesedí, jděte jinam. Ale nehledejte záminku u lékařky, ale u Vás. Já chodím na gastro jen pro léky. Zrovna včera jsem tam byl, sdělil jsem panu doktorovi, že bych rád po letech věděl, jak to vypadá v žaludku, tak si mne objednal na 13. Žádný problém. Vy si sežeňte lékaře, který bude vyhovovat hlavně Vám.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.