Jsme národ úchylů aneb rozlučka se svobodou?

Od: Datum: 27.09.15 21:04 odpovědí: 11 změna: 07.10.15 17:04

Přítelkyně mě upozornila, že na nějakém ženském webu objevila příspěvek, který tam zkopírovala jiná uživatelka z nějaké seznamky, aby ostatní pobavila:

Ahoj holky, v půlce listopadu se vdávám a přemýšlím o formě své rozlučky se svobodou. Tak mě napadlo, že bych mohla dát naplno průchod svým bi sklonům a pořádně se odvázat. Každopádně to chci pojmout zároveň jako křest mých svatebních šatů, takže budu hezky za nevěstu. :-P Hledám holku nebo mladou ženu, která má fantazii. Budeme pít, jíst dobroty, svádět se pohledy i doteky... dokud budu mít šaty, použiješ na mně strap-on a pak už se svlékneme a při svíčkách se budeme masírovat, hrát si s čokoládou, ovocem, medem... povídat si nemravnosti...a pokud by se akce chtělo účastnit víc z vás, není to problém. Domluvíme se, každá přinese nějaké pití a třeba delikatesu, objednáme si fajn apartmán a užijeme si divokou dámskou jízdu Akce by měla být koncem října...v Praze.

No já nevím, při představě, že mi moje nastávající řekne: "Fajn, zlato, ty si udělej tu rozlučku s kamarády v baru (hospodě, hasičárně...) a já si taky zamávám svobodě s kámoškami..." a já samozřejmě přikývnu, proč ne, každý máme nárok, ne? A zatímco já budu popíjet a maximálně přijdu ráno domů namol, budoucí choť někde takhle "pokřtí" svatební šaty... tak se mi zježily chlupy i na zadnici... :-D

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: johnyy
Datum: 27.09.15 21:15

Můj názor je, že tu máme v Evropě už celkem dobrý bordel ve vztazích obecně. Každý je jako utržený z řetězu a myslí si, že může cokoli a to doslova. Morálka, čestnost, smysl pro povinnost a kompromis, jsou relikvie k nenalezení. Takže až se budu chtít ženit, zcela jistě to nebude nevěsta z EU nebo USA.

Ohodnoceno: 5x

Datum: 28.09.15 08:41

A věděl jste, že člověk, který se v sexuálních projevech jeví jako úchylný, může být společnosti morálně daleko prospěšnější, než kdokoliv jiný?

A k tomu výběru mimo určité oblasti... co dodat. Partnerství má být založeno na důvěře, ale Vy jste ochoten zarytě nedůvěřovat na základě národnosti. Hm.

Jinak, mně ten příspěvek připadá jako příspěvek blbečka, co si ho pak bude honit nad tím, co ostatní napíšou (nebo co očekává, že napíšou).

doplněno 28.09.15 14:53:

Asi jsem se nevyjádřila přesně. Tím příspěvkem "blbečka" nemyslím ten Váš, ale ten v otázce zakladatele. Ale potrefená husa nejvíc kejhá, že?

Ohodnoceno: 0x

Od: johnyy
Datum: 28.09.15 10:20

Bohužel i národnost vypovídá a to značně o nadějích manželství do budoucna. Napříkad rozvodovost 50% jistě napoví..Je to tak ať se Vám to líbí nebo ne. Evropská civilizace vymírá a v zásadních otázkách nefunguje, možná proto, že hledí jen na ekonomické ukazatele.Diskutovat s člověkem, který uráží a píše tímto stylem viz níže, nemá smyslu. Řekl bych, že potrefená husa nejvíc kejhá ale neřeknu to.

Jinak, mně ten příspěvek připadá jako příspěvek blbečka, co si ho pak bude honit nad tím, co ostatní napíšou (nebo co očekává, že napíšou).

Datum: 27.09.15 23:43

Ahoj. Tak nějak nevím. Slečna má bi sklony. Nejedná se teda v tomhle případě o teplušky? Se vším, co k tomu přináleží? Pak, co hrotit?!

Datum: 27.09.15 23:51

proc by ne :)

Od: ria®
Datum: 27.09.15 23:53

Kouzelný, jak se tady tváříte pohoršeně jako nepolíbené panny.. :D přitom by skoro každý takovou rozrajcovanou "koketu" chtěl.. :D

Ohodnoceno: 3x

Datum: 28.09.15 00:34

ria -

- to asi jo - ale, pokud by mělo jít o manželku - tak to jsou pánove najednou "přectnostní" !

Od: buss®
Datum: 28.09.15 01:26

Její věc ...

Datum: 28.09.15 10:31

Každou ženskou láká sex se stejným pohlavím. Nebo alespoň skoro každou.

Datum: 28.09.15 15:16

*smich* Ta dotyčná je ale šikulka. Prostě hledá "vztah" na jednu noc a tak si dala inzerát. Velmi originální. A ti. kteří jí skočili na špek (pardon) na svatbu, tak at se nad sebou pořádně zamyslí. Ne vše, co si někde přečtete musí být pravda ;)

Od: solidarita
Datum: 07.10.15 17:04

asi Ti tvoje přítelkině chtěla naznačit že na Bisexualitě nevidí nic špatného a že si prohlíží ženské inzeráty. Skuste si promluvit jestli by se jí nelíbila trojka s jinou slečnou. Furt lepší mít manželku co je i na holky, než lesbičku které se chlapi hnusí a dělají sex jenom kvůli dětem(s ženskou logicky neotěhotní, ale kvůli dítěti se přemůžou i lesby).

Na tom inzerátu nevidím nic špatnýho ani uchylnýho. upřimnej text, aspoň ví ví co chce. Nebo je to fakt netradiční forma žádosti o jednorázovku s "kámoškama". Od lesbičky těch nemocí mnoho nechytne, jako hrozí chlapovi na "tradiční rozlučce se striptérkou(americká tradice).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.