Jak pribrat

Od: Datum: 27.09.15 17:34 odpovědí: 4 změna: 28.09.15 15:54
Ahoj mám takový problém. Mám velkou podvahu, ale nemůžu nijak pribrat. Nevíte jak bych mohla pribrat?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: asa
Datum: 27.09.15 19:16

Zdravím, zkuste si koupit v lékárně speciální nutridrinky, jsou velice kaloricky výživné, nedá se najednou pít, musíte ucucávat. Existují různé příchutě, indikují se pacientům např. po chemoterapiii. Ale je to skutečně nesmírně výživné a povzbuzují chuť k jídlu.

Nebo pokud bydlíte v nějakém větším městě, řekněte svému lékaři, ať vám napíše doporučení k nutričnímu terapeutovi, ten vám udělá výživu přesně podle vašeho zdravotního stavu, obtížích, zátěži atd.

Hodně štěstí.

Ohodnoceno: 0x

Od: mikronet
Datum: 27.09.15 19:19

Jak? Velmi špatně se to dělá. Podívej se na matku a na otce a pokud jsou oni párátka, ty to máš nejspíš po nich a jít proti genetice je o zdraví. Smiř se s tím, jaká si, jinak tě čeká jenom trápení. Přejídání nemá smysl a dlopuhodobě si jen ublížíš. Každý jsme nějací.

Od: krasula
Datum: 28.09.15 09:53

Jestli jste křehká, bez svalů, tak i vhodným cvičením lze vpodstatě přibrat. Taky bych vyhledala výživového poradce. Proberete to s ním a on Vám sestaví jídelníček na míru. Přecpávat se bůčkem a koblihama je na škodu. Neuvádíte věk, což je pro radu důležité.Ono je to jinak ve čtrnáci a v padesáti.

Datum: 28.09.15 15:54

Ahoj. Teď asi napíšu něco jiného, než bys tu chtěla číst. V devatenácti jsem měl míry 193/76. Lezly ze mě všechny kosti a měl jsem kvůli tomu mindráky. Dnes můžu na svoje tehdejší kila tak leda vzpomínat. Kéž bych měl aspoň 90. To by byla paráda. A když už by nešlo 90, tak snad aspoň 95. A když už by nešlo ani 95, tak aspoň 100. A když už by nešlo 100, tak aspoň 105 atd.

Proto ti radím, zachovej klid. Kila přicházejí jako tichá kontrarevoluce. Nenápadně a nezadržitelně a nejde se jich zbavit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.