Kuří oko nebo bradavice?

Od: Datum: 26.09.15 22:04 odpovědí: 13 změna: 03.10.15 16:04

Dobrý večer, na chodidle jsem si nahmatal takovou jakoby tvrdou kůžy.. Je to kousek pod palcem.. Na pohled není nic vidět, ale když se podívám z blízka je to taková bíla kulička pod kůží.. Mám tam dvě kousek od sebe, jedna je větší a druhá měnší.. Je to lehounce vystouplé.. Ta menší nebolí ale po té větší když lehce přejedu tak je to takové nepříjemné.. Když chodím tak to nijak necítím.. Je to taková bílá, tvrdší kulička pod kůží.. Bádal jsem na googlu v obrázcích ale nic tomu nebylo podobné jedině tohle.. https://www.google.cz/search?q=ku%C5%99%C3%AD+oko&biw=1920&bih=945&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIhP_F47KVyAIVwe0UCh2r8QSy#tbm=isch&q=bradavice+na+noze&imgrc=AW3yLXzJc_X9fM%3A u mě to není tolik vidět .. Mám to nějak řešit? Děkuji

doplněno 03.10.15 12:44:

Mamka mi koupila Phyteneo Kolodium forte.. už jsem to párkrát aplikoval podle návodu ale nikde jsem se nedočetl jestli když se tam udělá ten bílej film tak jestli ho při dalším aplikováním mám sloupnout nebo nechat a natřít tam další vrstvu? Nevíte? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 26.09.15 22:27

Dobrý den, ano, řešte to, protože se to bude zvětšovat a potom při chůzi i bolet.

Kupte si v lékárně přípravek na bradavice (taková čirá vodička, která zapácha jako ředidlo nebo aceton), budete si to místo potírat, kůže bude odumírat a Vy ji budete opatrně odstraňovat (napařit nohu a odstřihávat). Je to poměrně zdlouhavý proces, tak neváhejte, ať se Vám ta bradavice (kuří oko) nezvětšuje, Další možnost je nechat to na lékařích. Zdravím!

doplněno 26.09.15 22:57:

pee - protože jste nejlepší. No, to byl vtípek. Jo, pane Bože, proč zrovna já? Neberte to tragicky, protože přijdou ještě horší věci (to je trocha pesimismu závěrem).

doplněno 26.09.15 23:16:

pee - toto se často "čapne" někde ve veřejném bazénu nebo koupališti. Proto se tam mají používat při chození v mokru (sprchách) nějaké sandály.

doplněno 26.09.15 23:29:

pee - to mohlo být klidně z toho bazénu, protože to roste pomalu. Tedy, pomalu, ale stále - než to zahubíte. Tak, hodně štěstí při léčení a nezoufejte si.

Ohodnoceno: 1x

Od: pee*
Datum: 26.09.15 22:54

Děkuji za rychlou odpověď! Teď jsem došel ze sprchy podívám se na nohu a jsou to dva velmi výrazné puntíky.. Achjo proč zase já? :(

doplněno 26.09.15 23:10:

:-D Ano příjdou horší věci.. Dělám z komára velblouda.. Řeknu mamce ať mi na to něco koupí Doufám že to brzo zmizí *palec*

doplněno 26.09.15 23:21:

Já byl naposledy na bazéně na začátku prázdnin.. A tam jsem dostal zánět zvukovodu... Ano zase já! By mě zajímalo kde jsem k té bradavici přišel? *nevi*

Datum: 27.09.15 12:12

To nejsi jen ty. Taky jsem měl zánět zvukovodu, několikrát, bolest jako prase, skučel jsem jak pes. Bradavic jsem měl na noze jednu dobu sedm. Odstranil je kožní tím kouřícím prevítem (to byl tekutý dusík). Nebo existuje taková vodička, jmenuje se duofilm nebo tak nějak, když to budeš mazat pravidelně, tak se za čas odloupne a zmizí. Hodně štěstí.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.09.15 08:19

Nic neřeš, nic nekupuj a zajdi na kožní. Každý kožní má jeden den na bradavice. Má takovou termosku, když jí otevře, zakouří se z ní. Namočí do ní něco jako uchošťour. Vatičku na špejli a tu na moment přitiskne na bradavici. Je to nepříjemné a bolí to. Ale ne tak, abys musel bolestí šílet a také ne tak, aby ses musel trápit takovýma zdlouhavýma šílenostma, které jsou na fotkách, které mnohdy k ničemu nevedou a táhnou se celé věky. Kdo to ví, tak to přežil v pohodě, bez slzičky bolesti. *hej*Neotálej, protože ta tvá bradavice trousí spóry všude tam, kam šlápneš. Může se stát, že celá rodina a spolužáci v šatnách bradavice od tebe chytnou. A to si piš, že chytnou! A také, že bradavice zestárne, má pak dlouhé kořínky a doluje se mnohem hůř.

Od: ria®
Datum: 27.09.15 12:17

Určitě to začněte řešit, byla jsem v nemocnici na pokoji s holčinou,co šla na operaci chodila, protože měla jednu bradavici vedle druhý tak jí to vydloubávaly, prý strašně bolestivé... Rychle se to rozšiřuje..

Datum: 27.09.15 18:40

Teď jste mě trochu vylekala! Mám tam zatím dvě..Ale co nejdříve skočíme na kožní Děkuji všem

Datum: 03.10.15 12:50

Tím kolodiem jsem to likvidovala nedávno .Natírala jsem to několik dní a potom po vykoupání odstranila.Pak jsem zase natírala několik dní ,no prostě pořád dokola dokud nebyla pryč.

Datum: 03.10.15 12:53

No ale když jsi to natřu tak se tam udělá takovej bílej povlak.. tak to zalepím náplastí protože to mám na chodidle a za 12 hodin to aplikuji znova.. odlepím náplast ale já nevím jestli to mám natřít už na ten povlak nebo ten povlak sloupnout a dát tam novej?

Od: ben®
Datum: 03.10.15 12:58

Dobrý den, odpověď máte hned v prvním příspěvku - natírat a odstraňovat. Tedy, nechat tu látku působit a potom zkusit sloupnout nebo odstřihnout (po napaření nohy). Aplikovat můžete po sloupnutí kůže nebo i na ten původní strup (dokud ten nepůjde odstranit). Zdravím!

P.S. Ten strup by se měl sám začít odlupovat (jeho okraje), tak žádné násilí a krev.

doplněno 03.10.15 13:07:

No, hlavně si asi myslíte, že se toho zbavíte za týden, Jenže ono to bude trvat dlouho.

Natírejte a až uvidíte, že se okraje strupu odlupují (asi po koupání), tak zkuste loupat nebo odstřihávat (když se nestřihnete do zdravého, tak to nebolí). Potom zase natřete a budete čekat na odlupování další vrstvičky - a tak dokola několik týdnů (podle velikosti bradavice nebo kuřího oka, resp jejich hloubky).

doplněno 03.10.15 13:20:

Jo jo, to je ono. Natírat, loupat, natírat, loupat, natírat, loupat, natírat, loupat, natírat, loupat . . .

doplněno 03.10.15 13:29:

Ano - když to půjde sloupnout, tak sloupnete a potom natřete. Když to ještě nepůjde loupat, tak natřete znovu strup a vyčkáte, až to loupat půjde. Bohužel, patrně nemám schopnost vysvětlovat, tak si musíte s tímto náročným úkolem již poradit sám (nebo přizvěte k řešení i rodinu či kamarády).

Datum: 03.10.15 13:02

Jsem z toho jelen.. takže teď se mám jít okoupat a zkusit ten film sloupnout? A pak dát zase novej? Děkuji

Datum: 03.10.15 13:06

Zkuste to sloupnout tak za tři -pět dní natírání.A pak podle potřeby natírat dál.

Datum: 03.10.15 13:14

Ahá už mi to asi cvaklo tak se ještě ujistím :-D promiňte.. teď tam mám tu vrstvu už zaschlou takže se půjdu okoupat a tu vrstvu tam nechám osuším se a natřu novou a zalepím? a pořád tak dokola dokud to nepůjde odloupnout? Takže tam těch vrstviček bude celkem hodně že? Já si to už jednou natíral jenže se mi to slouplo.. teď to tam celkem drží

doplněno 03.10.15 13:24:

Jsem fakt blbec...Takže se teď půjdu okoupat a opatrně to oloupu a dám tam novou vrstvu? fakt už poslední otázka jsem nějakej zmatenej :-D

doplněno 03.10.15 13:32:

Jo jo děkuji móc a omlouvám se..

Datum: 03.10.15 16:04

Já nechápu, proč tohle všechno?! Kožní už bradavici mohl zlikvidovat. Já hlasuji pro kožního. *hej*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.