Vztah se sestrou nejlepšího kamaráda

Od: Datum: 25.09.15 22:32 odpovědí: 15 změna: 13.10.15 22:40

Zdravím, chtel bych se zeptat, zda by jste pokoušeli o vztah se sestrou vašeho nejlepšího kamaráda.

Zatim jsem divku neměl a uz se dlouho snažím. S onou si velice rozumíme,

zajímá se o mně. Máme podobny koníčky. Kdyz u nich jsem tak najednou nemám nějaký blok mluvit.

To vse mne laka, ale na druhou stranu, kdybych se o neco vic pokoušel a nevyslo to, tak stejne se budeme potkávat a potom jak bych vypadal pred nim. Vime o sobe skoro vse, pomáhá mi s divkami, na VS spolu chodíme.

A ted se proste nemuzu rozhodnout :(

Děkuji za radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.09.15 22:54

Zdravím.Vy se zajímáte o ni, ona zase o Vás..Zda z toho bude vztah, je jen na Vás. Rozhodnutí je jen na Vás. Pokud se Vám líbí, je docela jedno, čí je to sestra..Rozhodněte se! Buď o ni stojíte a pak o ni usilujte, nebo váháte...nevíte...a objeví se někdo jiný, kdo váhat nebude a bude o ni stát...Udělejte to, co chcete a ono to nějak dopadne..

doplněno 26.09.15 12:51:

Nebojte se neúspěchu předem. Věřte si!

Odmítne-li žena tvoji lásku a nabídne ti přátelství, nepovažuj to za rozchod. Znamená to, že chce postupovat podle pořadí. - Moliére J. B.

Ohodnoceno: 1x

Od: buss®
Datum: 25.09.15 23:04

Chceš či nechceš? To se budeš furt při čemkoli na kohosik ohlížet?

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.09.15 23:43

Jestli se o vztah pokusíte, je jen a jen na Vás. Přestože je případný vztah záležitostí pouze

Vás dvou, řekla bych to i kamarádovi – aby neměl pocit, že jej nejlepší kamarád obchází...

Ohodnoceno: 3x

Od: tom00
Datum: 26.09.15 08:57
Děkuji za odpovědi, spíše mi šlo o ten strach z neúspěchu.
Pořád bych to měl před očima apod., mu je sice jeho sestra celkem v paži, ale. ..
Ten zájem z její strany nevím 100% spíš aby to nebylo jen kamarádství ale zase když jsem u nich tak se ptá , diva, usmívá.
Asi bych se měl ridit kdo nic nezkusil, nic nezískal.
Od: marci*
Datum: 26.09.15 09:24

Neboj se, nestyď se a zkus to. Kdybys jí nezajímal, vůbec si Tě nebude všímat. A když to nevyjde, tak o nic nejde. Najdeš si jinou a tuhle budeš zase potkávat doma u svého kamaráda. O tom vztahy jsou...

Ohodnoceno: 1x

Od: ania
Datum: 26.09.15 09:53

tak na druhou stranu to opravdu nemusi vyjit, znam to od sebe..nejaci kluci jsou fajn, ale proste to nefunguje. Jestli mate spolecny konicky, tak pratelstvi je snad zaruceno a neco vic - nejlepsi to je zkusit nejak hodne nenucene, treba behem spolecnyho konicku?

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 26.09.15 10:19

Dobrý den, není to nejlepší nápad. Již nyní máte nějaké aktivity společné (ve třech) a jestli vznikne vztah, tak budete dělit aktivity na kamarádské a intimní. Takže, ten kamarád si potom najde jiného kamaráda (nebo děvče - lepší varianta) či se bude cítit odstrčený. Také Vám přestane radit s holkama, protože k vlastní sestře to moc nepůjde (kromě toho, že je úplně hrozná). A myslet si, že ten případný vztah vydrží věčně - no, myslet si to můžete, ale skutečnost bude asi jiná. A budete mít zase problém - nebude děvče (bude jiné), ale nebude třeba už ani nejlepší kamarád (třeba nepochopí ten zánik vztahu). Zdravím!

doplněno 26.09.15 10:40:

No, tak se zkuste také přistěhovat do rodiny a budete všichni pohromadě .

Datum: 26.09.15 10:35
Děkuji.
No ve třech zadne aktivity nemáme. Já se s nim jen bavím zatím a to funguje perfektne a zda se mi tam něco více.
On už slečnu má a bydlí s ni u nich.
Od: lujs®
Datum: 26.09.15 13:18

Tak zkuste před tím kámošem nenápadně a nenuceně spíš jakoby vtipem poznamenat že jeho ségra je docela dobrá že byste to s ní klidně zkusil. Uvidíte co on na to.

Datum: 27.09.15 12:57
Děkuji. Nevím moc jak se zminit no.
Včera jsem byl u nich, přišla, jenom pár slov jsme prohodili. spis jsem s kámošem resili něco do školy.
Dneska se zase ozvala , že prý proc jsem nepřespal, ze v noci chodit sám je nebezpečne
Od: krasula
Datum: 27.09.15 17:41

Hlavně né moc vážně. Humor se často osvědčil. A nevnucovat se, netlačit na pilu. Nechtít po ní nějaké rozhodnutí. Vymyslet nějakou společnou akci. To musí vyplynout ze situace...

Od: isteron
Datum: 27.09.15 18:06

Nič zvláštne, nič nedovolené to nie je. Pokiaľ sa podarí máš dobrého, najlepšieho švagra a nie nejakého nepriateľa.Kamarát môjho kamaráta je môj najlepší kamarát.

Mimochodom, moji rodičia boli dvojnásobní švagrovci. Sestru mojej matky si zobral za manželku brat môjho otca. A zostali sme dobrá, blízka rodina. A manžel tretej sestry bol ako ich najlepší kamarát.

Datum: 27.09.15 20:48
To je dobrý. To fakt člověk nevymyslí, jen život.
Kdyby to byla jaka koliv jina, tak asi nevaham, protoze tam není ta blba budoucnost. Ale tady jsem opatrný, bohužel.
Od: solidarita
Datum: 07.10.15 15:43

kdyz ti nabizela ze se s tebou vyspi( abys nemusel jit domu sam v noci). tak nad cim vahas? Udelej to jako ze je uz pozde, ze tam musis zustat a nejak se "tajne sejit". Kdyz nebude pritulna tak asi neprojevuje dostatecny zajem, tak se omluv ze sis jeji zajem vysvetlil mylne, omluv se a za cas to skuz znova jestli nezmenila nazor. Jeji bratr asi nebude jejim sexualnim partnerem, takse na nej neohlizej, snad nebude na svoji sestru zarlit.

Kdyz uz ti pomaha s divkami tak ti muze pomoci i s tou divkou co maji doma.

Datum: 13.10.15 22:40

Me nenabizela že se vyspi. Spíš mi to přišlo jako takova kamaradska radost.

Tec si piseme tak v průběhu dne pořád. Ona napíše, ja po hodině (nebo později ) odpovím a tak pořád.

Prijde mi ze se o me vice začíná zajímat a takove ty otazky a starostlive a milý. Ale stále nedokážu rozlišit jestli je to zájem, ci jen kamarádství. Ona je takova uzavrenejsi a rodinna.

Jedina možnost je to zkusit , treba jen takovymi "nechtenymi" kdyz budu u nich. Nebo byste čekali, co se vyvine. Zase abych "neprecekal".*bzum*

dekuji

doplněno 13.10.15 22:56:

* kamaradska starost

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.