Silná bolest v krku

Od: Datum: 25.09.15 03:24 odpovědí: 5 změna: 25.09.15 21:49
Dobry den. Zacalo me pekne skrabat k krku. Nevim co mam delat. Teplotu nemam. Ale potrebuju aby se to do uterka vylecilo. Nemate nejake rady? Zitra jdu k doktorce. Ale vubec nemuzu spat. Porad se mi chce polykat ale hrozne to boli.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.09.15 06:07
Pokud je to tak silné, nejspíš to může být angína, takže nic než lékař nepomůže. Zkusila bych kloktat slivovici, cucat pálivé bonony (hašlerky apod.), vlažné ne horké čaje . A honam k lékaři. Mona
Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.09.15 06:17

Dobrý den.Pokuď nejste alergická na propolis tak doporučuji Propolis sprey.Nádech a stříknout na obě strany do krku a výdech.

Datum: 25.09.15 10:55

Mně takhle začíná viróza. Nejdřív silná bolest v krku - cca 2 dny, pak rýma, a nakonec kašel - jak mi rýma "spadne" na průdušky.

Proti bolesti v krku mám doma v lékárničce Strepfen - doporučila mi ho krčařka, prý je ze všech těchto "cucavých" tablet nejsilnější. Tlumí bolest a zároveň likviduje viry v krku. Jen se musí dávat pozor, aby se minimálně půl hodiny po docucání tablety nepilo ani nejedlo, pak se snižuje účinek.

Datum: 25.09.15 11:05

Zdravím, momentálně procházím taky nějakou virózou, a zatím se mi ji dařé jakž takž zvádat s pomocí Orofaru a zázvorového čaje. Pokud je bolest v krku z nachlazení (mírna bolest, dráždění), lékárníci doporučují Orofar. Pokud je na náběh do angíny, silná bolest, pak je lepší např. Tantum Verde.

Pokud se ale rozjede nagína, je nutné brát ATB, která předepíše lékař. Šupem k doktorovi.

Ohodnoceno: 1x

Od: ftgffffgvggcc
Datum: 25.09.15 21:49
Nakonec z toho jsou antibiotika.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.