Zplnomocnění - půjčka

Od: Datum: 24.09.15 16:50 odpovědí: 6 změna: 24.09.15 21:09

Zdravím, kamarád nemá účet a chtěl by si vzít půjčku, kterou ovšem vyplácí pouze na účet, zeptal se mě zda bych mu napsal zplnomocnění, že ty peníze mohou přijít na můj účet, on to jen vybere a dále už to se mnou nebude mít nic společného, není to náhodou nějaká bouda? Abych mu nenapsal zplnomocnění, on tu půjčku nesplácel a poté mi to strhávali z účtu nebo tak něco.

Předem díky za jakoukoliv odpověd, která mi pomůže

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.09.15 17:02

Do toho bych nešla. Otevřít si účet nic nestojí, žádost o zplnomocnění je přinejmenším podivná. Jakmile jde o peníze, jde každé kamarádství stranou.

Ohodnoceno: 3x

Od: lukasb123
Datum: 24.09.15 17:05

Dobře, děkuji :) to jsem potřeboval slyšet

Datum: 24.09.15 17:09
Souhlas s Patronkou. Dej mu plnou moc k uctu a on tu pujcku uz treba potrebovat nebude. A jelikoz je to kamarad, tak na nej i nadale budes brat ohledy.
Ohodnoceno: 3x

Datum: 24.09.15 20:24

Žádné "zplnomocnění" nikomu nedávejte!

Dnes existuje řada bezplatných účtů (míním bez poplatků za vedení účtu),

ať si kamarád založí vlastní.

Dobrý kamarád by toto po Vás chtít neměl...

Ohodnoceno: 4x

Od: ju®
Datum: 24.09.15 20:40

Habaďura dáte a dostanete se do problémů, jen ať si maže založit účet...

Ohodnoceno: 0x

Od: buss®
Datum: 24.09.15 21:09

Ano, peníze odchází na účet, z účtu. Klidně si může založit u bank, které jsou bez poplatků! Proč zplnomocnění, uvede účet.
Ale, zřejmě má problémy, asi exekuci a nechce aby jeho účet jméno, někde figurovalo. Byl bych opatrný. Ať si účet založí, po příjmu peněz zruší.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.