Problémy ve škole

Od: Datum: 24.09.15 12:15 odpovědí: 3 změna: 24.09.15 23:28

dobry den , posmívá se mi jeden nejmenovaný spolužák jsem v 9. třídě a nevím co dělat


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.09.15 13:54
avatar

Usmívej se a měj ho těžce na háku, to zabírá nevíc :) A ještě mu nahlas řekni "hele, snažíš se, ale moc ti to nejde" - se širokým úsměvem, a dál si ho nevšímej. Nedej najevo, že tě to nějak mrzí nebo tě to rozhodilo, protože to je přesně, na co on čeká. Když uvidí, že tě to nebere a nevšímáš si ho, bude ko. ;).

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 24.09.15 17:34

Přesně tak, dělá to proto, že tebe to štve a na to on čeká...když si ho nebudeš všímat tak on zjistí, že už ho to nebaví, když nevidou tvou zpětnou reakci a přestane ho to bavit. Navíc si v devítce takže pár měsíců a už ho nikdy nemusíš vidět.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.09.15 23:28
avatar
Naprostý souhlas, že tohle chování bývá často i proto, že vidí u tebe přesně tu reakci, kterou chce.. Možná i zvolit co jsem kdysi zvolila na zakladce já a to slovní protiutok.Taky si pamatuju na jednoho vo..la, kterej byl ve všem horší než já a i ve sportu jsem byla vždy rychlejší, v tenise jsem ho porazela a ve všem a on to nesl těžce, tak mi začal nadávat a já zvyklá se rvát jak fyzicky, tak i slovně se svýma brachama, tak jsem mu vše oplacela a s usmevem.Někdy opravdu platí, E na hrubý pytel hrubá záplata.Posmiva se ti, tak popremyslej čemu se smát jemu a ver, že se vždy něco najde..Je to jedna možnost a nebo opravdu si ho ho nevsimat a ukázat mu, že jsi nad věci a jeho pubosske kraviny tw nechávají klidnou..
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.