Ostříhat dohola

Od: Datum: 22.09.15 18:53 odpovědí: 8 změna: 25.09.15 08:08

Zdravím, chci se ostříhat dohola, z pracovních důvodů a nejen to, chci to i zkusit. Ale je tu problém, teď jsme měli sluníčko. Pokud se nepletu, hlavu jako takovou chránili vlasy, takže tam budu mít bíle kolo :D co s tím? je na to nějaký fígl? Mám delší vlasy, takže se mi vrch hlavy určitě neopálil, dík

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.09.15 18:57

sluníčka už tolik nebude a kdyžtak si vezmeš čepici, případně to stříhni jen na 3mm a je to

Ohodnoceno: 3x

Od: dizzy
Datum: 23.09.15 15:00

Díky, šel jsem na 3mm a je to super, měl jsem to udělat hned, sice mě teď mají dacana, ale z kuchyně už žádné denní mytí mastných vlasů, je to super

Od: jinx®
Datum: 23.09.15 06:40

Ak nedáš pozor na prudkom slnku je možné že sa ti pokožka spáli,Skôr bude problém s prechladnutím.Vlasy svojim spôsobom tvoria aj prirodzenú klímu pre dutiny.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.09.15 15:01

Dobře, díky, počítám s tím

Datum: 25.09.15 08:08
Manžel si holí hlavu mach3 každé ráno, víc než 10 let. V Chorvatsku se jednou nenamazal a měl místo zdravé lebky rudý nateklý balón, pak se celý loupal a byl to děs :-D takže na to bacha :-D
Taky jsem byla na 3mm a byla to paráda, žádná práce s tím nebyla
Už nevím jaká byla otázka, ale shodit vlasy urcite byla dobrá volba! :-D

Od: lujs®
Datum: 23.09.15 11:19

Chodil sem 17 let (od NAGANA) úplně dohola. Hlavu sem si co 3-4 dny holil. V létě když se svlíknu tak vypadám jako syn ředitele vápenky a když sem usnul ve španělsku u moře na 3 hodiny tak sem byl spálenej tak že sem se nemohl skoro hejbat. Přesto sem problém se spálenou hlavou nikdy neměl i když sem byl na sluníčku bez čepice několik hodin.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 23.09.15 15:01

Musím si dát bacha, díky za info

Od: ria®
Datum: 23.09.15 15:16

Spolubydlící šla vždy před létem úplně do hola :) takže se hlava stihla opálit.. Jak jsme jí my dlouhovlasé v těch vedrech záviděly :D.. ale neměla bych na to ostříhat se odvahu :D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.