Mikuláš - cena?

Od: Datum: 20.09.15 20:22 odpovědí: 9 změna: 21.09.15 14:40

Dobrý den,

Letos jsem se s kamarádkou a kamarádem rozhodl, že budeme chodit jako Mikuláš,čert a anděl a dělat tak dětem radost. Nevíme však, jakou cenu bychom měli uvést na objednávku. ( Abychom nebyli moc drazí ale zase abychom si něco přividělali :) ).

Děkuji za odpověď.

Domcass


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.09.15 21:42
avatar

Jak to zdaníte? Když budete "udávat cenu" bude se jednat o podnikání - cíl dosáhnout zisku. Takovéto věci by se podle mého neměli dělat pro zisk na prvním místě... Žádnou "cenu" bych neuváděl. Jinak na stanovení ceny obecně je dobré udělat průzkum cen ostatních (konkurentů), co jiného.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: domcass
Datum: 20.09.15 21:48
A jak byste mi tedy poradil? ( když nemám "udávat" cenu ..? )
Jinak co sem se díval na internetu tak 250,- - 400,- což mi příjde hodně :D
Datum: 20.09.15 21:53
avatar

A nebylo to spíše za kostýmy, než za tu službu? U nás se cena jedné objednávky Mikuláše do rodiny pohybuje tak 60 - 100,- Kč.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.09.15 22:41
avatar

Taky jsem se lekla. Děcka ze školy, tak z 8. a 9. tříd, chodily za 50,-, ale často to spíš bylo stylem "co mi dáte" a dávala se cca pajda. Když někde dostaly stovku, skákaly radostí do stropu.

Napadá mě, že ty strašlivé ceny jsou určitě s nějakými balíčky. Vy (zakladatelka) dostanete balíčky od rodičů při příchodu, než Vás dítě uvidí - předpokládám.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.09.15 23:22
avatar

Žádnou "cenu" bych neuváděl. (nechat tomu volný průběh)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.09.15 21:55

Tak pokud jste se rozhodli, že chcete dělat dětem radost, tak to dělejte zadarmo. A nebo kdo co dá. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 21.09.15 00:07
avatar

Dobrý den, zkuste si započíst, kolik dáte do kostýmů, příprav a času.. Dávala bych orientačně 150-200 Kč za "vystoupení" - přes půl hoďky se to určitě nepřehoupne.. Teď už jen dobrou reklamu, aby se o Vás vědělo :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.09.15 11:37
avatar

Kolik ti je?

Jestli je ti 18+, pak tě upozorňuji předem, že je to těžká dřina dělat Mikuláše a tvoje mzda bude hodně tvrdě vydělaná. Proto ti radím : Sežeň si pořádnou berlu, protože ji budeš potřebovat. Do jedné nohy dostaneš několik rumů, do druhé několik vodek, do třetí několik slivovic a do čtvrté několik meruněk. Na vás všechny čeká těžký drak.

A hlavně se připravte na to, že na vás budou stížnosti. Buď že jste jim postrašili děcka nebo že jste přišli pozdě nebo že jste byli jste opilí anebo že jste nedošli vůbec.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 21.09.15 14:40
avatar

Kolik je vám roků? Děti do 18ti let bych hnala, nemají ani řádný kostým ale hlavně chtějí v Brně 200,- 400,-za jednu návštěvu rodiny a balíčky odevzdat den předem.Na chalupě roky chodí 5 lidí, Mikuláš je dnes už důchodce, za návštěvu nechtějí nic a mají nadělané své balíčky, je tu zvykem, že každý soused dá co má, napeče perníčky, dá ořechy, jablka, brambory, některé babky pletou rukavice, někdo koupí krabici malých čokolád, levných lízátek...obejdou barák od baráku i ty kde děti nejsou, máte vidět jakou mívají staří lidé radost. A až je potkáte v hospodě, koupíte jim maximálně pivo a řeknete jak to bylo opět super. Jsou dny, kdy v Brně nezůstávám a těším se. Pokud nejste desetiletá děcka a máte kostým a doplňky a hlavně víte co máte dělat (nejen předat balíček a vzít peníze) řekla bych, že 50-100,- je tak akorát. Pozor na boty, loni vnučka říkala, že jeden z andělů měl boty jako teta Jiřka.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.