Táta nadáva mámě a dělají to v kupelně

Od: Datum: 19.09.15 09:22 odpovědí: 43 změna: 14.10.15 15:47

dobrý den. promiňte že s tím ještě tady otravuji ale chcěl bych se něco zeptat protože mě to včera dost naštvalo... prostě včera jsem byl normálně u sebe v pokojni né.. a slyšel jsem mámu jak jde do koupelny (je hned vedle mýho pokoje)... pohoda jak furt. a pak za 3 minuty jsem slyšel tátu jak tam klepe na dveře a říká že to jsem jáááá... jako wtf? jsem myslel že se mu dá ... nebo tak. máma mu pak asi otevřela a bohužel jsem je pak slyšel jak se spolu začali nejprve bavit... jsem dělal jako že nic že to neslyším. Nevím jestli to mám dál popsat tak promiňte když tak (nebo to raději nečtěte)... :( Prostě jsem slyšel jak někdo šel do sprchy a tak za 5 minut to asi začly dělat nebo co. v koupelně je hned vedle zdi pračka a takový stůl s věcma a normálně to bylo slyšet jak ta pračka jakoby narážela do zdi. Jsem myslel fakt že to je jenom ta pračka... pak jsem slyšel jako by se máma začla asi dusit nebo co tak jsem se úplně lekl že co je jsem chtěl tam jít a vyrazit dveře nebo co... ale hned pak už jenom takové hekání mojí mámy jsem slyšel tak jsem pochopil že to asi dělají... ale co mě nas*alo úplně nejvíc že můj táta jí tam normálně říkal že (sorry za ten výraz) ty c*uro děv*a běh*a a takovéhle... to je jako normální? bych mu za to rozbil držku nejraději... jako to už je podle mě moc když jí takhle říká a ještě když se tam mama dusí nebo co jí bylo... se s ním teď ani nebavím. v tý koupelně byly oba i víc jak půl hodiny. A co bylo nejhorší že pak u večeře dělaly jako by nic úplna normálka. je to podle vás normální tohle? Asi před týdnem jsem je slyšel i v kuchyni jak to asi dělají (tehdy mě to nějak nenapadlo že to asi dělají) jak tam stůl naráží do zdi... jako je to humáč docela a ještě v kuchyni a kupelně? prostě úplně nechutný když ještě aji mojí mamě nadáva jak čuně a ještě když je jí blbě nebo co to bylo... sorry že jse to tak napsal ale prostě nevím jak si to vysvětlit a hodně mě to štve tak jsem to chtěl někde napsat protože to nechci říkat nikomu a mámě nebo tátovi už vůbec ne... *bzum*


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 19.09.15 09:29

Je-li to pravda, tak to není tvůj problém, neřeš to. Buď diskrétní, pokud by to rodičům nevyhovovalo, tak to takto dělat nebudou. Jak vidno, tobě by to vadilo i kdyby šly zvuky z ložnice. Až dospěješ a budeš si užívat sexu, tak ještě dnes nevíš, kde ti bude dobře. Sex patří k životu, jinak bys zde nebyl.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.09.15 09:50
avatar

Já jen doplním usku. Ty nadávky táta nemyslel doopravdy, zkrátka to nejspíš tvou mámu rajcuje, když ji tak táta při sexu nazývá. Až dospěješ, tak sám poznáš že je to normální a celkem běžné.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.09.15 10:01
avatar

Znám tyhle pocity. Diskrétní mají být rodiče, a ty, když se tomu naskytneš - odejdi co nejdál, ať nic neslyšíš a nevnímáš, je to nejlepší. Oba dva rádci přede mnou mají pravdu, ale asi neznají ty pocity člověka, který musí trpět svědectví sexu svých rodičů. Všichni víme, že to naši rodiče dělají, ale to neznamená, že je normální to "muset" slyšet.

V Jižní Americe jsou k sexu daleko otevřenější, chvilku jsem žila u Peruánců. Na návštěvě (několikaměsíční) byla sestra a babička, manželé jim normálně řekli, že se budou milovat, sestra a babička opustily patro, aby nebyly nablízku, a bylo to.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.09.15 11:04
avatar

Já si myslím, že bys neměl dělat, jakože nic se neděje. Teď už je s tou koupelnou pozdě, ale kdykoliv se ti něco nelíbí, naběhni a řekni. Nevzpomínej, co bylo včera, ale co je teď. Nikdy se netvař, že nic. I dnes i v celém životě. To je pak několikanásobný problém, který naroste výčitkami svědomí, že jsi u toho byl, že jsi nic neudělal, že oni to nemají dělat a takových "že" je mnoho. Slušně, zřetelně řekni, že se ti tohle nelíbí. Rodičům, kamarádům, dívce, ženě. Vždycky, ve svém životě. Nikdy to neskladuj a netaj v sobě. Není to tvoje vina. Řekni to! *hej*

doplněno 19.09.15 14:29:

Ohneta, hned na začátku zaklepat na zavřené dveře?! Pořád lepší, než poslouchat celou dobu.

Jendys, buď rád, že sex mezi rodiči funguje. Kdyby nefungoval, nefungovalo by i manželství a ty by ses díval, jak se rodiče rozvádějí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.15 11:10
avatar

Nevím, zda je nejštastnější řešení do té koupelny naběhnout.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.15 20:09
avatar
Moc se mi líbí názor babkazov a souhlasím s tím naprosto.Možná vidím jen malinlkato jiný názor v tom tam rovnou naběhnout..Já bych spise pockala a pak jim vše řekla, ale opravdu vše, alias jak to cítím, vidím a jak tw to trapi.. V životě jsem doslova vše dusila v sobě a je to špatně a své děti učím mluvit o všem.. Tvy rodiče zažívají něco čemu ty nerozumis a jednou pochopis.. Bohužel dělají tu chybu, že jsi toho svědkem a to je chyba...Na tátu se nezlob, je to jen hra mezi tátou a mámou.Máma se nedusi a naopak je ji fajn..Až dospejes, pochopis.. Na tátu se opravdu nezlob..
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.15 11:08

Ahoj.Jak uslyšíš příště mámu hekat nebo co tak ihned volej záchranku.Může se dusit nebo dostat infarkt v koupelně.Zdravím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.15 11:17
avatar

Zklidni hormon, je to úplně normální, fakt se to nedělá nějakých 40-50 let jen v posteli, to by byla nuda ;).

A ty sprosté výrazy... ani jednomu to evidentně nevadí, naopak u spousty dvojic se jedná o jakési zpestření sexuálního aktu - a navíc ani nevíš, jestli s nápadem, aby jí táta nadával, nepřišla sama máma, protože ji to třeba vzrušuje. Je ot jejich věc, neposlouchej a dopřej jim soukromí, ono najít vhodné místo na sex, když má doma človek za zadkem další dva tři lidi (děti), není zrovna jednoduchý. Mají se rádi, tak jim to PŘEJ!

Naběhnout od koupelny a zřetelně prohlásit, že se ti tohle nelíbí, je totální nesmysl. Nelíbit se ti to může, ale tohle je věc jich dvou, nikoli tvá. Můžeš si s nimi o tom promluvit v klidu někde u stolu, že máš obavy, když slyšíš divné zvuky, jestli je to normální - to bych klidně udělala. Jistě ti to vysvětlí a napětí v tomhle problému se uvolní. Diktováním, že se ti to nelíbí, to jen zhoršíš.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 19.09.15 11:41

ach jooo, možná jsi byl též na pračce počat... a víš co jednou budeš dělat ty?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.15 11:58
avatar

nemáš co šmírovat - není Ti 5 let, abys nevěděl o co jde ! - a neříkej, že jsi ještě neviděl žádné porno !

doplněno 19.09.15 18:37:

jendyys -

- nevím, jací jsou Tvoji rodiče, ale pokud Tě to tak trápí, tak se někoho z nich zeptej - já jsem o takových věcech s mámou už od dětství (ca 10 let) normálně hovořila - Ty můžeš to zkusit s tátou ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.15 14:17
avatar

Nudící se školák? Prázdniny už měsíc nejsou, nešmíruju rodiče a jdu se učit. Příště můžeš vidět jak mamka tluče tátu důtkama, ano i to k sexu patří a když se jim to líbí, není co řešit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jendyys
Datum: 19.09.15 18:33

jako jo děkuji. jako já vím že to asi dělají akorát že mě dost štve že to dělají zrovna v koupelně nebo v kuchyni a tak dlouho a že je bylo u toho slyšet... mě to prostě připadá jako prasárna když ješte u toho mojí mámě takhle sprostě nadává. Jako nechápu jak se u toho může někdo vyžívat :/ podle mě to ani nebyl nápad mojí mámy... já jsem ani nevěděl že to chtějí v koupelně dělat akorát pak jsem je uslyšel tedy spíš mámu jak heká a tátu jak jí nadává. to je trochu extrémní ne? a ještě jsou to mí rodiče... a to co jsem slyšel mámu jak se dusí nebo co to co bylo? to podle vás taky bylo normální? to jsem se fakt lekl jestli jí tam táta neubližuje nebo co... pak oba dělali úplně jakoby nic akorát já jsem byl mega hodně naštvanej na tátu a jsem s ním pak ani nemluvil. mám dělat pak že to neslyším raději?

Datum: 19.09.15 18:38
avatar

Až budeš sám provozovat sex, budeš to dělat na milionu různých míst a různě dlouho, to holt často není akce na pár minut. Že nechápeš, jak se někdo může v nečem vyžívat ještě neznamená, že jim se to nelíbí (stejně, jako někoho bere svazování, vosk, oblečky a další věci). To "dušení" bude možná taky snaha, aby to nebylo moc slyšet...

Jak jsem psala, v klidu jim lidně řekni, jestli je to ok a normální, jestli se nic neděje, že máš strach a zatím to nechápeš.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jendyys
Datum: 19.09.15 21:34

no nevím prostě mě to přišlo jako dost odporný ale tak pořád nechápu co je na tom tak bere... Nevěděl jsem že ty sprostá slova se mohou někomu líbit a hlavně mojí mámě když u nás se jinak nijak moc sprostě nemluví... v tý koupelně fakt byli určitě víc jak půl hodinu akorát že je bylo dost slyšet aji kvůli tý ozvěně nebo co. a když se máma dusila tak to bylo doopravdy jako kdyby něco polkla a pak se dusila tak proto jsem se lekl jestli jí táta neubližuje nebo co... :/ ale já bych se s nimi o tom asi nedokázal bavit.. nevím co bych jim jako řekl a hlavně bych se styděl

Datum: 20.09.15 13:39
..jako kdyby něco polkla a pak se dusila.. To bude asi nejspíš na konci akce hodně semena:-D
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pablo43
Datum: 12.10.15 22:52
Teda holka, ty jsi teda pěkně mimo. Vubec nevíš, kolik mu je a poucuješ ho o ruznych praktikach?... Jasně že může říct, že mu to vadí... a naopak by měl.. a ne on, ale rodiče by měli brát ohledy, doprcic.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.15 21:12
avatar

"...a hodně mě to štve,

tak jsem to chtěl někde napsat,

protože to nechci říkat nikomu

a mámě nebo tátovi už vůbec ne..."

___

A pravděpodobně tě bude štvát ještě hodně dlouho.

Pokud ti něco vadí, je potřeba to řešit, nikoliv o tom psát do nějaké poradny. Klidně se rodičů zeptej, jestli je při tom musí být tolik slyšet, že je ti to nepříjemné, klidně řekni, i že´s měl strach, jestli se mamince něco nestalo.

Nemůžeš na rodiče "naběhnout" a začít jim říkat, co/kde (ne)mají dělat. Ale s rodiči v bytě žijí i děti, na které by rodiče měli brát ohled. Ovšem pokud nevědí, že je někdo slyší, nebo že něco někomu vadí, nebudou nic měnit (nemají důvod – podle mne nejspíš netuší, že je slýcháš).

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jendyys
Datum: 19.09.15 21:48

to asi jo ale prostě se stydím jim něco říct...nevím jak bych jim řekl že jsem je u toho slyšel a že jsem slyšel že táta mluví sprostě na mojí mámu a ještě když se u toho dusí nebo co... Aji podle mě nevěděli že je slyším tak možná příště bych jim zaklepal na dvěře nebo něco a bych se zeptal jestli jsou ok? to by šlo ne? protože já se s nima o tom nechci nějak moc bavit a je to i nechutný no...

Datum: 19.09.15 21:54
avatar

proč nechutný? - je to přece normální a měl bys tomu rozumět .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jendyys
Datum: 19.09.15 22:08

jako nechutný proto že jsou to rodiče... a ta představa že to dělají hned vedle v koupelně na pračce nebo na čem. neumím si představit že bych se měl s nima o tom bavit a ještě když táta je takový na mojí mámu když jsou spolu. jako chápu že je asi normální když do dělají dva lidi ale tak tohle je jiný no. podle mě hlavně nevědely že je slyším ale už jsem je slyšel i v ložnici pár krát... ale tak to nechci psát

Od: pablo43
Datum: 12.10.15 22:55
Proc by tomu měl sakra rozumět? Budete diteti vykládat, aby tomu rozumělo? Kde máte rozum?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.10.15 23:09
avatar

- pablo-

- nezlobte se, ale pokud se zde 15-leté dítě ptá, jestli může bydlet s přítelem - tak o jakých to dnes dětech mluvíte? ... - ty jsou dávno chytřejší, nežli jste možná i Vy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.15 21:44

Jestli se máma dusila bude asi pravděpodobně mít ráda deapthroat. Pomohlo by nám k dalším radám, kdyby jsi sem dal fotku mámy :D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jendyys
Datum: 19.09.15 21:58

to co je deptroat? jako to co se asi dusila to nevím jak popsat... možná se nedusila já nevím. se to tak zdálo ty zvuky jako když se dusíš a tě tak napíná nebo co... možná ne já nevím ale bylo to i snad 5 minut proto jsem se lekl no... fotku nebudu raději posílat nevím proč bych...

Datum: 19.09.15 22:03
avatar

Přestaň to řešit, není třeba, abys to ve svém věku tak podrobně rozebíral. Tak už nad tím nepřemýšlej. Můj názor je, že táta nemá dost slušnosti a sebeovládání, aby provozoval sex, jen když má dostatečné soukromí. Nebere vůbec ohled na to, že ho může nedospělý chlapec slyšet.

doplněno 19.09.15 22:11:

Liduš, lépe bych to neřekla.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.09.15 22:04
avatar

Pro jarius: Nevím, jestli je vhodné zrovna zmiňovat tohle, tazatel je v podstatě ještě dítě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.09.15 13:51
avatar

- no, ale, zase se kluk něco dozví, když už se ptá - proč by jinak lezl na Poradnu?

doplněno 20.09.15 21:19:

jendyys -

- zrovna tohle, jakož i ostatní informace o sexuálních praktikách si najdeš na internetu - ovládat ho umíš - a pokud Ti chování rodičů vadí - řekni jim to - moc bych se divila, kdyby na to nereagovali !

doplněno 20.09.15 21:24:

- ostatně mám dojem, že schválně děláš "blbýho" !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jendyys
Datum: 20.09.15 19:18

už nejsem už dítě :-D bylo mi 14 a tak jako vím co je sex atd... jenom prostě to jsou rodiče a to je o něčem jiným. Jako já vím že to asi možná někdy dělají jenom mi ty věco co jsem slyšel (ty vzdechy v koupelně a ta pračka atd...) přišly hodně nechutný. chápete jako... jo nebudu lhát že mě pak nas*alo když táta mojí mámě nadával když to jinak nedělá a dom mezi sebou nemluví vůbec sprostě... pak to všechno vypadalo jako kdyby jí opravdu něco dělal...

Od: jendyys
Datum: 20.09.15 19:23

nevím jako jestli se jako mám ptát ale tak ze zajímavosti to co se moje máma dusila nebo co to bylo... to bylo co? to bylo normální? jako nechci aby jí ublížil táta nebo co.. ale tak to co pak mohlo být? to deaptroat nebo co to je je jako co?

Od: uska®
Datum: 20.09.15 19:53

jendyys - několikrát ti bylo řečeno, abys praktiky sexuálního života tvých rodičů NEŘEŠIL. Budeš se ptát pořád dokola? Nevíme kolik je ti let, asi málo a popisovat ti zde vše o sexu by mohlo být proti zdejším pravidlům.

Naposledy - ano, je to normální život a jest-li ti nestačí tato odpověď, běž se zeptat rodičů. Jen oni mohou vědět, zda jsi dost zralý na tento rozhovor.

Aha je ti 14, tak šupky dupky za rodiči a požádej o vysvětlení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.15 22:08
avatar

Jarius a jinak jste zcela zdráv?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.15 22:48

Jo normální jsem, proto se už tady musím smát. Nejen že jsou tu teoreticky furt stejné odpovědi až na tu kdy má na ně vlítnout do koupelny, což mi přijde trochu dementní rada a proto jsem odbočil. Kolik chlapcovi vůbec je? Už v deseti letech jsem věděl co se děje za dveřma, jak se dělají děti a věděl jsem co poslouchat a co ne. A nebyla to dnešní doba kdy je toho plný internet a televize. A pokud nemá znalosti, měl by si promluvit třeba s tátou a né se ptát na netu. Pokud se stydí s tátou mluvit tak jediný co můžu poradit, tak až je uslyšíš příště, pusť si televizi dej si ji na hlas a věř že rodiče si uvědomí že by se měli utišit. Pokud budeš dělat že nic neslyšíš nikdy jim to taky nemusí dojít

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 19.09.15 23:02
avatar

jarius

*palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.15 23:26
avatar

Dobrý den. Já si dovedu představit, že je Ti to z Tvého pohledu nepříjemné. Rodiče si ale opravdu nemusí uvědomit, že jsou hlučnější, než asi chtějí. Pokud je Ti trapné toto rozebírat s rodiči přímo, pak bych to zkusila diplomaticky. Požádej je, aby Ti koupili špunty do uší, nebo nová sluchátka, aby sis mohl zapnout muziku a nemusel jsi poslouchat zvuky dospělých z koupelny, kuchyně... Ono jim to dojde a možná se zde brzy objeví dotaz - jak to ostatní rodiče dělají, když chtějí mít chvíli soukromí, aby nerušili své dítě. Takže nedívej se na to, jako na něco odporného, je – li Ti to nepříjemné, pusť si tu muziku, Tv, pc, nebo si jen tak začni zpívat...A neboj se rodičů zeptat, zda se třeba nechtějí jít projít ven, aby měli soukromí, že Ty bys ho rád měl též..Vyzkoušej, uvidíš! A pak nám napiš, zda už máš po starostech!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krasula
Datum: 19.09.15 23:48

Jak říká jarius, na plný pecky televizi nebo radio. Kdyby se divili, tak žes je nechtěl slyšet, že Ti to nedělá dobře. Nebo odchod ven se stejným vysvětlením.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: rybana
Datum: 20.09.15 06:26

Vážení, já si myslím, že to odporné je, mít za zdí syna, asi téměř dospělého a dělat tákovéhle věci. Rodiče mají mít ohled,

ale jak vidno nemají ! Je to od nich nechutné, bezohledné, pocity syna chápu.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.09.15 07:10
avatar

Já si myslím, že si rodiče neuvědomili nebo nevěděli, že je kluk doma. Proto se nikdo nikdy nesmí tvářit, jakože tady není a nic nevidí. Nikdy! Nikdy se nikdo nesmí tvářit, že se nic nestalo! A stydět se. Za co? Vlastně za někoho, za sebe, že u toho byl, že se to dozvěděl, že má pocit provinění. Dělat mrtvého brouka. Nikdy!

doplněno 20.09.15 10:12:

Hoste, dobré řešení! Fakt hodně dobré. *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jamal
Datum: 04.10.15 17:42

Rybano, Rybano, ty budeš asi nějaká srandistka. Rodiče buou čekat, až jejich velký syn náhodou půjde ven a nebude pořád trčet doma jak malé děcko. To je spíš ten syn divný.

Dělají takovéhle věci... Tak to je síla . Kolik vám je? 90 let a už si to nepamatujete, že?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 20.09.15 10:03

jendyys má pravdu, v takovéto situaci se těžko rozlišuje zda se jedná o domácí násilí nebo bouřlivé vzájmné potěšení a těžko se rozhoduje, zda je třeba zasáhnout, nebo nevěřícně sledovat, co se děje, když se to dřív nedělo.

Jiný příklad: na jednom novém panelovém sídlišti na konci minulého století bylo skrz slabé panely a příčky slyšet ze sousedství ze všech stran všechno. Což první nájemníci zjistili tak, že jednoho dne slyšeli že je někdo u nich v bytě na záchodě, hlasitě ka.. a pak splachuje!, ale pak pochopili, že to je od nově přistěhovaných sousedů, a zároveň to, že sousedi asi slyší totéž od nich! Takže si koupili magnetofon a kdykoliv šli na záchod tak v pokoji pustili nahlas nějakou hudbu. Postupem času zjistili, že rádia od sousedů také neřvou celý den, ale někteří sousedi si je pustí třeba na půl hodinky hodně nahlas a pak ho zase ztišili.

jendyss, je to poradna, takže očekáváš radu. Pokud je jinak v rodině všechno v klidu a míru a nejedná se o nějaké hrubé domácí násilí, je to zřejmě normální kvalitní rodinný život plný pohody a lásky s pro tebe trochu nezvyklými a dosud netušenými projevy.

Možná je dobré, jak už tu psali předchozí rádci a rádkyně, si při podobné situaci pustit hoodně nahlas bedny, nějaký pořádný metal, hodně basů, nejen abys neslyšel co se děje kolem, ale aby bylo slyšet, že je něco slyšet i k tobě do pokoje, a pokud má roztoužená dvojice soudnost, tak se buď trochu ztiší, nebo si budou pouštět rádio na plné pecky oni. Tohle není moje téma, na které někdy radím, takže to neber, prosím, jako radu, ale spíš jako úvahu.

Ohodnoceno: 3x
 

 

Od: jendyys
Datum: 20.09.15 19:00

díky. rodiče určitě věděly že jsem doma že jsem vedle u sebe v pokoji protože táta když šel do koupelny tak mě viděl jak jsem na mobilu protože jsem měl otevřené dveře u sebe v pokoji. Možná si myslel že jsem ho neviděl že jde do koupelny ale tak to by slyšel asi každý když tam klepal na dveře mojí mámě a když mu pak otevřela a pak asi zamkla. Já jsem myslel že táta musí jít jenom na velkou tak jsem hodil ignore. Až pak jsem je slyšel ale tak jsem neměl odvahu tam jít a klepat na dveře že je slyším nebo co.. akorát jsem se pak lekl když jsem slyšel mámu jak se dusí a ještě táta jak jí nadáva tak to proto... jsem si fakt myslel že jí tam něco dělá. Asi to bude znít jako bych byl debil ale mě fakt napadlo jestli nevolat policii nebo tam prostě vpadnout jestli je máma v pořádku. Jak sem psal tak pak co vyšly z koupelně tak jako by nic a úplně v normálu. táta dokonce dal ojí mámě pak v kuchyni pusu na čelo...wtf? akorát já jsem byl na něho naštvaný ale tak jsem neměl odvahu něco říct nebo se zeptat prostě. rozumíte že jo? Jako mohu zkusit si dát sluchátka nebo pustit tu hudbu hlasitěji ale tak nevím jestli to pomůže... třeba minule jsem taky slyšel nějaké zvuky z jejich ložnice a to bylo v noci tak to bych hudbu nepouštěl...

Datum: 21.09.15 00:35

Ahoj. Poněkud neuvěřitelný čtení. Nějak to celé nemůžu Jendyysovi uvěřit. Věk, slovník? V dnešní době, jak tu už někdo psal?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jendyys
Datum: 21.09.15 06:17

jako kolik by mi mělo být? jako kdybych si vymýšlel nebo co... možná jsem to neměl raději ani psát no... :(

Datum: 14.10.15 15:47

Mladým lidem se vesměs rodiče hnusí -když je slyší nebo vidí...Také se mi to stalo a nemohla jsem pochopit,proč to dělají,když už mají děti ,,to poznáš jak budeš starší...Já tě plně chápu..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.